Grand Prix Juniorów Młodszych w badmintonie w Sulęcinie

0
Vladislav Vasnetsov / Pexels

W miejscowości Sulęcin w województwie lubuskim z udziałem wszystkich najlepszych zawodniczek i zawodników w tej kategorii wiekowej rozegrany został kolejny w sezonie 2020/2021 turniej badmintona Grand Prix Juniorów Młodszych.

Turnieje Grand Prix w polskim badmintonie to po Mistrzostwach Polski turnieje o najwyższym współczynniku rankingowym. W zawodach tych nieźle spisała się trójka badmintonistów Stali Nowa Dęba.
W grze pojedynczej juniorów młodszych na miejscu siedemnastym uplasował się Kamil Malak, a na miejscach ex aequo: 33 – 34 uplasowali się: Karol Wąsik i Krystian Wąsik.
W grze podwójnej juniorów młodszych na miejscu dziewiątym uplasował się debel klubowy Stali Nowa Deba: Kamil Malak / Karol Wąsik, a na miejscusiedemnastym zawody ukończył debel kombinowany: Krystian Wąsik (Stal Nowa Dęba) / Bartosz Kufel (UKS Orbitek Straszęcin). Na podkreślenie zasługuje fakt, że Kamil i Karol dopiero pierwszy sezon występują w tej kategorii wiekowej, a Krystian jest dopiero pierwszy rok młodzikiem, więc wszystko co najlepsze dopiero przed tymi zawodnikami.