Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików w badmintonie w Bieruniu

24
Po ponad sześciomiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa na badmintonowe korty powrócili polscy badmintoniści, w tym zawodnicy i zawodniczki Stali Nowa Dęba.
W miejscowości Bieruń na Śląsku z udziałem 175 zawodniczek i zawodników z całej Polski rozegrane zostały Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików w badmintonie.
W mistrzostwach tych bardzo dobrze spisał się młody badmintonista Stali Nowa Deba Karol Wąsik, który w grze mieszanej młodzików wspólnie z Klaudią Zator (UKS Orbitek Straszęcin) wywalczyli bardzo dobre piąte miejsce.
Na podkreślenie zasługuje fakt, że Karol w tak prestiżowych zawodach zadebiutował, a badminton uprawia dopiero trzeci rok.
Jak na razie jest to życiowy sukces tego młodego i utalentowanego badmintonisty.
Na zdjęciach piąty mixt Polski w kategorii młodzików: Karol Wąsik (Stal Nowa Dęba) i Klaudia Zator (UKS Orbitek Straszęcin) oraz reprezentacja Podkarpacia (w środku Karol Wąsik) na mistrzostwach w Bieruniu.
0

24 KOMENTARZE

 1. Skoro o sporcie to może i wypoczynku.Komu maja służyć ścieżki rowerowe i
  dla pieszych.Mianowicie ścieżka rowerowa służy jako spacerniak dla piesków i ich
  wlascicieli ich toalety.Jadac rowerem często trzeba sie zartzymac bo piesek po jednej stronie a wlasciciel po dtugiej stronie.Tyle jest miejsc gdzie można pospacerować spokojnie nie przeszkadzajac nikomu. Tak na koniec to myślę że ścieżka rowerowa powinna być zlikwidowana a zrobiony jeden ciąg spacerowy dla wszystkich tylko bez piesków.

  +2
  • @Mieszkaniec,skund żeś,z Krzuntki czy z innych smolnych kątów?
   Jeszcze nie tak dawno chodziłeś s r a ć za stodołę a teraz spacerujące psy ci przeszkadzają.
   Żyj i daj żyć innym a z pewnością wrzodów na żołądku miał nie będziesz.

   0
  • Ścieżki rowerowe tu i tam, praktycznie w całym mieście, a idiota jeden z drugim jeździ rowerem po chodnikach. Chcieliście tak bardzo ścieżek to won z chodników. Proste.

   +2
 2. Ktos, jam jest z Pietropola za Krzuntka ,za stodola mam wielki sracz z porcelana tak ze gowno wpada do dolka a nie wala sie po chodnikach jak u ciebie w Miescie

  0
  • @Jackowski,cmoknij Któsia w tyłek, za darmo jajka zobaczysz.Zdezynfektuj jednak wcześniej twarz gdyż jedzie Ci z japy aż mi ucho zwiędło.

   0
 3. Dwa kundelki zaczęły ujadać że aż im ślina z wściekłych pysków pryska.
  @Anonim, pisownia „cham”jest jednoznaczna i nie budzi wątpliwości.Słowo CHAM piszemy przez „ch”!!! HAM to z angielskiego szynka. Do szkoły marsz, buroki

  0
  • Dyskusja z Wami przypomina kopanie się z koniem.
   @Anonim i Mieszkaniec,weźcie relanium lub prozac,usiądźcie wygodnie i odprężcie się bo Wam naprawdę z tej złości jakaś żyłka w tyłku pęknie.

   0
  • @Anonim,widzisz?Dostałeś od konia parę razy z kopyta i wreszcie dotarło do Twojego maleńkiego móżdżku że koń górą!
   Więc po jakiego grzyba dalej do konia podchodzisz?

   0
  • @Mieszkanka,konia dosiadam bez problemu.Mogę jechać w siodle stępa,kłusem lub galopem. Ciebie potworo w żadnym wypadku nie chciałbym dosiadać.Brrrrr….

   0
  • @Mieszkanka,użyj swojego niewielkiego ilorazu inteligencji i odpowiedz mi ciętą ripostą.Cóż, może tego lepiej nie rb.Resztki szarych komórek mogłyby zagrozić przegrzaniem.
   Druga sprawa to obrażaj moją osobę,natomiast od mojego Ojca to Ci wara,szmato.

   0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here