IX Mistrzostwa Polski Lekarzy w badmintonie w Łodzi

11

W stolicy województwa łódzkiego Łodzi rozegrane zostały IX Mistrzostwa Polski Lekarzy w badmintonie.

Po raz drugi w tym sezonie znakomitą formą błysnął lekarz chirurg z Nowej Dęby Łukasz Wąsik, na codzień od dwóch lat Kierownik Oddziału Chirurgicznego Szpitala Powiatowego w Nowej Dębie.

Łukasz po bardzo dobrej grze w tych mistrzostwach stanął dwa razy na podium dla zwycięzców i wywalczył dwa brązowe medale.

Najpierw trzecie miejsce i brązowy medal wywalczył w grze pojedynczej mężczyzn w kategorii wiekowej + 45 lat.

Trzecie miejsce i drugi brązowy medal wywalczył w grze podwójnej mężczyzn w kategorii wiekowej + 45 lat wspólnie z lekarzem internistą Piotrem Orzechowskim (Łódź).

Mistrzostwa lekarzy stały na bardzo wysokim poziomie sportowym, a Łukasz swoją postawą i uzyskanymi wynikami potwierdził, że badmintonowy bakcyl zaszczepiony w młodości ciągle dominuje w jego życiu sportowym.