Krajowy Turniej Młodzików i Juniorów Młodszych w badmintonie z cyklu „Podkarpacki Cup 2021” w Szczucinie

0
Vladislav Vasnetsov / Pexels

W województwie małopolskim w miejscowości Szczucin rozegrany został kolejny już w tym sezonie Krajowy Turniej Młodzików i Juniorów Młodszych w badmintonie, a trzeci z cyklu „Podkarpacki Cup 2021”.

Po raz kolejny fantastyczną formą błysnęli w tym turnieju młodzi badmintoniści Stali Nowa Dęba, którzy aż pięciokrotnie stanęli na podium dla zwycięzców, w tym aż trzy razy na jego najwyższym stopniu.

Znakomitą formę zademonstrowali badmintonowi juniorzy młodsi Stali Nowa Dęba.

Finał gry pojedynczej juniorów młodszych był wewnętrzna sprawą nowodębian i był popisem znakomitej gry w wykonaniu Kamila Malaka i Karola Wąsika (obaj Stal Nowa Dęba), którzy w pojedynku finałowym stworzyli fantastyczne widowisko. Zwyciężył Kamil, który po trzy setowym pojedynku pokonał Karola 2:1 (21:11;17:21;21:11).

W grze podwójnej juniorów młodszych pierwsze miejsce wywalczył debel chłopców ze Stali Nowa Dęba: Kamil Malak / Karol Wąsik, który odniósł komplet zwycięstw, nie tracąc nawet jednego seta.

W kategorii młodzików znowu dobrą formę zademonstrował Krystian Wąsik (Stal Nowa Dęba).

W grze pojedynczej młodzików Krystian wywalczył trzecie miejsce.

W grze podwójnej młodzików debel chłopców: Krystian Wasik (Stal Nowa Deba) / Bartosz Kufel (UKS Orbitek Straszęcin) po koncertowej grze pokonali parę: Mikołaj Krystek (UKS Orbitek Straszęcin) / Kacper Drymajło ( SSKS Badminton Przemyśl) 2:0 (22:20;21:15). Krystian i Bartek w drodze po zwycięstwo również w całym turnieju nie stracili nawet jednego seta

Był to kolejny znakomity występ badmintonistów Stali Nowa Dęba na badmintonowej arenie ogólnopolskiej.

Gratulacje dla całej trójki młodych badmintonistów.

Na zdjęciach trójka młodych badmintonowych muszkieterów ze Stali Nowa Dęba na turnieju w Szczucinie: Karol Wąsik, Krystian Wąsik i Kamil Malak.