Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych

0

W piątek 13 listopada 2020r. w Kolbuszowej rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych. Zawody te były również finałową rundą cyklu Grand Prix Podkarpacia w biegach przełajowych w kategoriach U-16, U-18 i U-20.

W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików zwyciężyło Województwo Podkarpackie 28pkt, Małopolskie 16pkt. W klasyfikacji klubów zwyciężył MKS – STAL Nowa Dęba, który zdobył 7 pkt. W rywalizacji uczestniczyło16 klubów. Indywidualnie najlepszym zawodnikiem Mistrzostw został reprezentant MKS – STAL Nowa Dęba Jasiek Mokrzycki, który zwyciężył w biegu na 3000m, pokonując brązowego medalistę Mistrzostw Polski Młodzików ze Słupska Adriana Pępusia UKS Temp 5 Przemyśl aż 34 sek. Z dobrej strony zaprezentował się również drugi reprezentant MKS – STAL Nowa Dęba Kacper Łuc, który w tym biegu zajął  3 miejsce.

Pozostałe wyniki:

– Emilia Jaskot 4 miejsce oraz Ola Łuc 5miejsce w biegu na 2500m

Wyniki Grand Prix Woj. Podkarpackiego w Biegach Przełajowych:

w kategorii juniorek młodszych zdecydowanie zwyciężyła Victoria Puk zdobywając 60pkt