Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w badmintonie w Białymstoku

0
W Białymstoku z udziałem najlepszych zawodniczek i zawodników z całej Polski rozegrane zostały Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w badmintonie.
W mistrzostwach bardzo dobrze spisali się badmintonowi młodzieżowcy Stali Nowa Dęba.
Najlepiej z nich spisał się Patryk Kopeć, który w grze podwójnej mężczyzn wspólnie z Konradem Płochem (niezrzeszony Widełka) po bardzo dobrej grze i dramatycznym trzy setowym pojedynku wywalczyli trzecie miejsce i brązowy medal. Dla Patryka ten medal jest tym cenniejszy, bo był długo wyczekiwany.
W grze pojedynczej mężczyzn Patryk uplasował się na dziewiątym miejscu.
Dobrze spisała się też pozostała dwójka badmintonistów Stali.
W grze pojedynczej dobre piąte miejsce wywalczył Tymoteusz Malik, który walkę o strefę medalową przegrał po dramatycznym pojedynku.
W grze mieszanej również dobre piąte miejsce wywalczył  eksportowy mixt Stali: Tymoteusz Malik / Aleksandra Ptak, który walkę o strefę medalową przegrał po niesamowitym, dramatycznym również trzy setowym pojedynku, a do medalu zabrakło tak nie wiele.
W grze podwójnej kobiet niezłe dziewiąte miejsce wywalczył debel w składzie: Aleksandra Ptak (Stal Nowa Dęba) / Agata Iskra (Unia Bieruń).
Był to naprawdę bardzo dobry występ badmintonistów Stali, mimo tego że przygotowania do tych mistrzostw przebiegały krótko i  trudnych warunkach.
Tym większy szacunek dla młodzieżowców Stali Nowa Dęba.
Na zdjęciach badmintonowi młodzieżowcy Stali Nowa Dęba na mistrzostwach Polski w Białymstoku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here