Ogólnopolski Mityng w Chodzie Sportowym

1
Fot: Julian Zięba

W dniu 02.05.2021r. na obiektach KS Olimpii w Poznaniu odbyły się zawody w chodzie sportowym. Zawodyodbyły się w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, ciągłe odpady deszczu oraz porywisty wiatr. W tych trudnych warunkach bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy sekcji lekkiej atletyki MKS – STAL Nowa Dęba. W kategorii juniorów młodszych Kacper Gołąbek zajął drugie miejsce w chodzie na 10km w czasie rekordu życiowego 49,55,18, również dobrze zaprezentował się jego klubowy kolega Kacper Łuc, który zajął czwarte miejsce w czasie rekordu życiowego 53,00,81. Wyniki uzyskane przez zawodników MKS – STAL dają im: Kacper Gołąbek drugie a Kacper Łuc czwarte miejsce w tabelach Ogólnopolskich w roku 2021. Warto podkreślić, że Kacper zdobył trzy medale Mistrzostw Polski Młodzików: złoty, srebrny i brązowy.