Otwarty Turniej Badmintona „Małopolska Open” w Tarnowie

0

W województwie małopolskim w Tarnowie rozegrany został kolejny w sezonie 2022/2023 Otwarty Turniej Badmintona „Małopolska Open”. Rywalizowano w różnych kategoriach wiekowych i o różnym stopniu badmintonowego zaawansowania.

Na starcie jak zwykle stanęło wiele zawodniczek i zawodników z Polski południowej, wschodniej i zachodniej.
W tym licznym gronie znalazł się również młody badmintonista, jedyny przedstawiciel Stali Nowa Dęba Adrian Kowal.
Zawodnik ze Stali Nowa Dęba spisał się dobrze, plasując się w czołówce poszczególnych kategorii wiekowych, w których startował.
W mieszanej mixt: Adrian Kowal (Stal Nowa Dęba) / Monika Kania (MKS Spartakus Niepołomice) wywalczył dobre trzecie miejsce.
W grze podwójnej mężczyzn rozegranej w formule w open debel: Adrian Kowal (Stal Nowa Dęba) / Mariusz Tochowicz (Tarnów) wywalczyli siódme miejsce.
Gratulacje dla Adriana za kolejny dobry występ na badmintonowych kortach w Tarnowie.

Na zdjęciu badmintonista ze Stali Nowa Dęba Adrian Kowal na trzecim stopniu podium w grze mieszanej na turnieju w Tarnowie.