Relacja z turnieju „Małopolska Open By Redson”

0
Zdjęcie autorstwa Lisa A z Pexels
W Tarnowie w województwie małopolskim z udziałem ponad 50 zawodniczek i zawodników  z różnych regionów Polski rozegrany został kolejny w tym sezonie rozgrywkowym turniej badmintona amatorów i weteranów z cyklu „Małopolska Open By Redson” w różnych kategoriach wiekowych.
W zawodach tych po raz kolejny bardzo dobrze spisali się badmintonowi weterani z Nowej Dęby.
W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii powyżej 45 lat po dobrej grze Tadeusz Szczur wywalczył drugie miejsce, trzecie miejsce wywalczył Mieczysława Sitko, a na miejscu piątym uplasował się Jacek Tomasiewicz.
W grze podwójnej rozgrywanej w formule „Open” tym razem na czwartym miejscu uplasował się debel mężczyzn: Mieczysław Sitko / Tadeusz Szczur.
Warto w tym miejscu zaznaczyć, że nowodębianie od początku rozgrywania tych turniejów, czyli od września 2018 roku nie schodzą z podium dla zwycięzców w swojej kategorii wiekowej.
To kolejny bardzo dobry występ badmintonowych weteranów z Nowej Dęby.
Na zdjęciach: Tadeusz Szczur i Mieczysław Sitko na podium dla zwycięzców w Tarnowie.