Remis z Krzeszowem

0

W meczu 30 kolejki V ligi okręgowej drużyna Stali Nowa Dęba zremisowała na własnym boisku z Rotundą Krzeszów 3 : 3
Już od pierwszych minut zarysowała się optyczna przewaga stalowców czego efektem było kilka bardzo dobrych okazji. Jedną z nich po asyście Tomasza Diektiarenko na bramkę strzałem głową zamienił Maciej Wilk. Po bramce drużyna Stali stworzyła sobie jeszcze kilka sytuacji, jednak nie potrafiła ich zamienić na gola. W końcowych minutach do głosu zaczęli dochodzić goście czego efektem była bramka wyrównująca strzelona w doliczonym czasie gry pierwszej połowy.  Gol do szatni zdecydowanie zmotywował przyjezdnych bo w zaledwie 10 minut po rozpoczęciu drugiej połowy prowadzili już 3 : 1. Podopieczni Młynarczyka dzięki zaangażowaniu i ambitnej walce zdołali doprowadzić do remisu. Najpierw w 80 minucie technicznym strzałem popisał się Mateusz Surdy, a w 90 minucie do remisu strzałem głową doprowadził Wojciech Dudek wykorzystując dobre dośrodkowanie Milanowskiego. Na więcej niestety zabrakło czasu.
Brawa dla zawodników za walkę do ostatniej minuty. Hej STAL!
STAL NOWA DĘBA – Rotunda Krzeszów 3 : 3
1 : 0 Maciej Wilk 20′
1 : 1  – 46′
1 : 2  – 50′
1 : 3  – 55′
2 : 3 Mateusz Surdy 80′
3 : 3 Wojciech Dudek 90′
STAL : Maliborski, Kotrych, Karnat (Dudek 70′), Horodeński, Peret, Serafin, Milanowski, Diektiarenko, Szypuła, Surdy, Wilk