Turniej badmintona „Małopolska Open By Redson” w Tarnowie

1

W Tarnowie w województwie małopolskim z udziałem ponad 50 zawodniczek i zawodników  z różnych regionów Polski rozegrany został kolejny turniej badmintona amatorów i weteranów z cyklu „Małopolska Open By Redson” w różnych kategoriach wiekowych.W zawodach tych znakomicie spisali się badmintonowi weterani i amatorzy z Nowej Dęby.

W grze pojedynczej mężczyzn weteranów w kategorii powyżej 45 lat po doskonałej grze zwyciężył Tadeusz Szczur, miejsce trzecie wywalczył Jacek Tomasiewicz, a na miejscu szóstym uplasował się Mieczysław Sitko.
W grze podwójnej rozgrywanej w formule „Open” trzecie miejsce wywalczył debel mężczyzn: Mieczysław Sitko / Tadeusz Szczur, a na miejscu piątym uplasował się drugi debel nowodębian: Mateusz Piekarz / Jacek Tomasiewicz.
W grze pojedynczej mężczyzn amatorów w kategorii wiekowej do 45 lat dobre piąte miejsce wywalczył Mateusz Piekarz.
Był to już drugi bardzo dobry występ badmintonowych weteranów i amatorów z Nowej Dęby na tarnowskich kortach.
Na zdjęciach: na najwyższym stopniu podium zwycięzca singla mężczyzn w kategorii wiekowej powyżej 45 lat (open) Tadeusz Szczur, na trzecim stopniu podium Jacek Tomasiewicz, na trzecim stopniu podium w grze podwójnej debel mężczyzn: Mieczysław Sitko / Tadeusz Szczur.