Wysoka wygrana Stalowców!

0

W meczu 32 kolejki V ligi okręgowej drużyna Stali Nowa Dęba odniosła efektowne zwycięstwo nad Olimpią Pysznicą 7:1
Już w 15 minucie pierwszej połowy na listę strzelców wpisał się Marcin Szlęzak pewnie wykorzystując jedenastkę podyktowaną za zagranie ręką w polu karnym. Zaledwie po pięciu minutach Stal prowadziła już 2 : 0. Efektownym uderzeniem z lewej nogi w samo okienko popisał się Kamil Serafin. Mimo kilku dogodnych okazji z obu stron wynik do przerwy nie uległ już zmianie. Prawdziwe strzelanie stalowcy urządzili w drugiej połowie, w której  zaaplikowali przyjezdnym jeszcze pięć bramek.  Na listę strzelców wpisali się kolejno : Wilk, Milanowski x2, Franuszkiewicz oraz Surdy. Na uwagę zasługują dwie pięknie bramki Milanowskiego, który tego dnia był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem na boisku.  Goście zdołali odpowiedzieć tylko raz wykorzystując błąd w defensywie naszych obrońców.
Stal Nowa Dęba – Olimpia Solo Pysznica 7:1 (2:0)
1 : 0 – Szlęzak 15′
2 : 0 – Serafin 20′
3 : 0 – Wilk 47′
3 : 1 – Młynarczyk 57′
4 : 1 – Milanowski 63′
5 : 1 – Milanowski 76′
6 : 1 – Franuszkiewicz 70′
7 : 1 – Surdy 82′
STAL: Maliborski, Diektiarenko, Kotrych, Karnat, Peret, Milanowski, Szkodziński, Serafin, Surdy, Szlęzak, Wilk