XIII Międzynarodowe Sportowe Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych, Radnych i Parlamentarzystów

0

XIII Międzynarodowe Sportowe Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych, Radnych i Parlamentarzystów w różnych dyscyplinach sportowych, w tym między innymi w badmintonie w Gorlicach

W Gorlicach w Małopolsce z udziałem zawodniczek i zawodników z trzech państw: Słowacji, Ukrainy i Polski rozegrane zostały XIII Międzynarodowe Sportowe Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych, Radnych i Parlamentarzystów w różnych dyscyplinach sportowych, w tym między innymi w badmintonie.
Bardzo dobrze w mistrzostwach tych spisał się jedyny przedstawiciel województwa podkarpackiego, na co dzień pracownik Samorządowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie, jednocześnie trener badmintonistów Stali Nowa Dęba Adam Bunio. W grze pojedynczej mężczyzn w kategorii wiekowej powyżej 45 lat ten 59 – letni już zawodnik wywalczył trzecie miejsce i brązowy medal. Wyprzedzili go dużo młodsi rywale: zwycięzca tej kategorii 45 – letni Jarosław Górski (Gorlice) oraz 50 – letni Paweł Sarek (Kielce), który wywalczył drugie miejsce. Warto zaznaczyć, że nowodębianin do tej pory w tych mistrzostwach wywalczył 6 medali: 4 złote, 1 srebrny i 1 brązowy i mimo upływu lat ciągle imponuje znakomitą formą.
Na zdjęciach medaliści w kategorii mężczyzn powyżej 45 lat, stoją od lewej: Paweł Sarek (Kielce), Jarosław Górski (Gorlice) i Adam Bunio (Nowa Dęba).