Zaproszenie do udziału w XLIV sesji Rady Miejskiej w Nowej Dębie.

Przewodniczący Rady Miejskiej zaprasza mieszkańców do udziału w sesji Rady Miejskiej w dniu 31 stycznia 2018 r. o godz. 1500 w Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie.

8
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Komitet Ochrony MieczysławyTadeusMieczysławaAnkaTadeus Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Sylwester
Gość
Sylwester

punkt 4. r
Gminy nie mogą pobierać opłat za przyłączenie do sieci wodociągowych i kanalizacyjnych – podkreśla Prokuratura Krajowa. W całym kraju prokuratorzy zakwestionowali kilkaset uchwał w tym temacie.
http://www.wykop.pl/ramka/4064055/oplaty-za-przylaczenie-do-sieci-wod-kan-do-zaskarzenia/

janek
Gość
janek

A może radni przejadą się nad zalew po roztopach i zainteresują się stanem czystości zbiornika i jego obrębie jakąś uchwałę ustalą ..

Tadeus
Gość
Tadeus

Szanowni Radni naszej Gminy, Nowa Dęba rok po roku zmienia swoje oblicze. Miejscowi sportowcy, artyści, społecznicy, uczeni i przedsiębiorcy; niosą w świat jej dobre imię. Przed budynkiem Urzędu, dumnie powiewają flagi; nasza biało-czerwona i też nasza europejska. Tak, jesteśmy też jednym z narodów Europy. Na tej żywej witalnej tkance naszego miasta, od lat szczerzy swe kły nowotwór, który zżera jej wizerunek, rujnuje honor i godność – to nasz Miejski Szpital. Dzisiaj zbieracie się na kolejnej sesji. Punkt 4e, informuje o „udzieleniu dotacji celowej dla SPS ZOZ w Nowej Dębie”. Szanowni Państwo, udzielacie dotacji, macie więc chyba jakieś prawo wglądu w… Czytaj więcej »

Tadeus
Gość
Tadeus

Szanowni Radni naszej Gminy, Historia prawdziwa. Nowa Dęba. Jest marcowa noc. Godzina 22, temperatura ok. 9°C, lekka mżawka. Pustymi ulicami snuje się roztrzęsiona sylwetka o niepewnym kroku. Kobieta, 83 lata, ubrana w piżamę, okryta szlafrokiem. Na stopach pantofle; włosy lekko mokre. Zatrzymuje ją przypadkowy, rzadki o tej porze przechodzień. Kobieta mówi, że zabłądziła szuka i drogi do mieszkania. Mężczyzna okrywa ją swoją kurtką, informuje pogotowie i policę. Przyjeżdża pogotowie i zabiera ją do szpitala. Okazuje się, że to pacjentka jednego z oddziałów. Nikt nie zauważył jej nieobecności. Szanowni Państwo, czy wiecie jak szpital poradził sobie z problemem? Z jednej skrajności… Czytaj więcej »

Anka
Gość
Anka

Znajomej mojej mamy zalecono rutynowe badania w tutejszym szpitalu. Nie czuła się aż tak źle, ale dała się przekonać i poszła. Zmarła po 5 dniach pobytu. Rodzinie wytłumaczono, że złośliwa bakteria była przyczyną jej zgonu. Dramat. Ta historia też jest prawdziwa.

Mieczysława
Gość
Mieczysława

Serce mi pęka jak czytam te komentarze. Znam te przypadki i wiele innych. Pracuję od lat w tym szpitalu i dużo widziałam. Zdarzało się że doradzałam znajomym by nie oddawali tu krewnych. Nie będę tu więcej pisać bo boję się że mnie namierzą i wyrzucą z pracy.

Tadeus
Gość
Tadeus

Szanowny Administratorze,
Czy pozwyższa obawa zawarta w komentarzu Mieczysławy o jej ewentualnym „namierzeniu” jest uzasadniona? W regulaminie czytamy – „Serwis infonowadeba.pl i inne serwisy tematyczne opublikowane na stronie używają plików cookies i podobnych technologii wyłącznie w celach statystycznych.”
Czy istnieje prawdopodobieństwo, że adres IP „niewygodnego komentatora” może zostać ustalony?
Dla wielu internautów całkowita anonimowość jest gwarancją wolnej wypowiedzi.
Proszę otwarcie odpowiedzieć na pytanie: czy komentujący może liczyć na całkowitą niejawność?
Pytam, bo wiem, że rzesza Mieczysław i Mieczysławów, milczy z obawy przed represjami.

Komitet Ochrony Mieczysławy
Gość
Komitet Ochrony Mieczysławy

Mieczysławo nie lękaj się. Staniemy za tobą murem. Zablokujemy, włoskim strajkiem, Rzeszowską od ronda im. Sosen do Urzędu Miasta, jeśli na ciebie nacisną. Mówienie o patologiach nie może być źródłem strachu. Nie zabijaj w sobie wolności słowa.

Scroll Up