iTV WISŁA: POWSTAJE NOWY PARKING PRZY SZPITALU POWIATOWYM FILM

10

Gmina Nowa Dęba realizuje projekt związany z budową nowego parkingu przy Szpitalu Powiatowego. Przebudowa zostanie także jezdnia i pojawi się nowe oświetlenie. W efekcie powstaną odpowiednio oznakowane miejsca parkingowe dla korzystających z usług lecznicy i ich bliskich. Wartość inwestycji to ponad 120 tysięcy złotych. Zapraszamy do obejrzenia.


MATERIAŁ DZIĘKI UPRZEJMOŚCI ITV WISŁA

0

10 KOMENTARZE

 1. A w Kolbuszowej przy szpitalu również będzie nowy parking, park, nowe ogrodzenie i stacja ładowania samochodów elektrycznych, inwestycja za 2,5 mln zł. To się nazywa inwestycja!

  +1
  • a w ND jest 'anonim’ co to wszędzie wsadzi swój kinol i wie wszystko lepiej od innych, przez co jest najmądrzejszejszy od reszty… Tak jak moja sąsiadka co ma ksywę 'infonowadeba’

   +2
 2. Skoro taka feta przy wybudowaniu zwykłego parkingu (nawet propagandowy film nakręcili), to co by było gdyby stawiano naprawdę coś poważnego… A fontanna przy 1-go Maja dalej straszy… Ciekawe jak wielką kasę trzeba wyłożyć, żeby przywrócić ją do dawnej świetności….

  +5
  • Jak ja bym później te nogi domyła ? Może nawet jakich parchów bym się nabawiła i trzeba by siedzieć potem przed gabinetem skórnego… a ludzie zaraz by gadali że pewnie coś złapałam….

   +3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here