Kolejne wsparcie DEZAMETU dla Szpitala i DPS-u

3

Ścisła współpraca z władzami powiatu oraz dyrekcją Szpitala w Nowej Dębie zaowocowała kolejną inicjatywą Zakładów Metalowych DEZAMET S.A. Zakupiona przez nasz zakład partia maseczek ochronnych trafiła w dniu 14.04.2020 do Szpitala Powiatowego oraz Domu Pomocy Społecznej w Nowej Dębie, co pomoże w walce z rozprzestrzeniającej się pandemią koronawirusa. Możemy zapewnić, iż nie będzie to ostatnia forma pomocy naszej firmy wobec lokalnej społeczności.

Zakłady Metalowe DEZAMET S.A. to firma wchodząca w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Od wielu lat specjalizuje się w produkcji wojskowej. Asortyment przeznaczony na potrzeby obronności obejmuje przede wszystkim amunicję dużego i średniego kalibru (artyleryjską, moździerzową i granatnikową).Dodatkowo firma świadczy usługi i sprzedaż w zakresie produkcji cywilnej i obróbki metali, a także posiada laboratorium pomiarowe i badawcze.Firma jest laureatem wielu wyróżnień, w tym prestiżowej nagrody DEFENDER, przyznawanej podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego.

3 KOMENTARZE

  1. Waszyngton Post podaje ze wywiad ustalil skad sie wzial koronawirus, w prowincji yukan laboratorium prowadzilo badania nad nietoperzami od 2 lat,asystentka z tego laboratorium zarazila swojego kochasia a ten innych ale wladze to ukrywaly zamykajac nawet Lekarza ze Szpitala ktory to odkryl!

  2. Badanie krwi- płatne- w szpitalu, w ub. roku nie bo protest personelu, pobrali i wykonali w prywatnym; aktualnie bad. w szpitalu – ogłoszenie: tylko CITO i ze skierowaniem. Prywatne lab. też nie czynne do odwołania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here