Koronawirus u położnej. Wstrzymane przyjęcia

18

Szpital Powiatowy w Nowej Dębie wstrzymał przyjęcia na odział Oddział Ginekologiczno-Położniczy oraz do Poradni Ginekologiczno-Położniczej. U położnej która w poradni prowadziła kursy dla kobiet w ciąży, testy wykazały zakażenie koronawirusem.

Jak podaje w mediach (Radio Leliwa, Tygodnik Nadwiślański)  starosta powiatu tarnobrzeskiego Jerzy Sudoł, położna nie miała styczności z pacjentami oddziału, ale przyjęcia  są profilaktycznie wstrzymane do 27 czerwca, aby nie powtórzyła się sytuacja sprzed ponad miesiąca. Pozostali pracownicy oddziału pozostają na kwarantannie do czasu poznania wyników testów.

0

18 KOMENTARZE

 1. To po co taka śmiertelnie chora włuczy się i do roboty przychodzi? Czy to raczej kolejna chora, której nic nie dolega?

  +12
 2. Wstałam rano:
  -kaszlu brak
  -kataru brak
  -gorączki brak
  -nic mnie nie boli
  -normalnie oddycham

  MOTYLA NOGA! Przecież to typowe objawy bezobjawowego koronawirusa!!!

  +16
 3. Ludziska zacznijcie myśleć!!!!! Jak to może być, że mała garstka ludzi rządzi nami? Przecież nie można mieć chorobę bezobjawową to tak jakby złamać palec albo być w ciąży albo mieć katar bezobjawowy itd itp. Przecież jest już tyle różnych przykładów tej kompromitacji (trumny w bergamo, namioty w Manchester, koza i papaya test dodatni itd,) Przecież te testy nie są do wykrywania tego WIRUSA!!!!! Niektóre kraje już odchodzą od robienia tych testów (tego z TV się nie dowiecie). Myślicie, że rząd robi to dla naszego dobra???? NIE!!!!!! Oni mają z kimś układ, coś kombinują (morawiecki 4 czerwca powiedział w Sejmie że na naszych oczach wykuwa się nowy porządek świata!!!!!) ja naprawdę boję co będzie z nami

  +22
  • Nie bój żaby. Teraz prawda, że ziemia jest płaska, wyjdzie na jaw. I inne ukrywane przez wieki prawdy. Będzie dobrze!

   +6
  • I o to właśnie chodzi, aby społeczeństwo było zastraszone. Ci co uwierzyli w śmiertelność wirusa, boją się samego wirusa, a kto nie uwierzył w jego zjadliwość boi się przyszłości. Jest to największa manipulacja w dziejach ludzkości. Pytanie: kto za tym stoi i jaki ma ukryty cel?

   +11
 4. Demaskator NSA Edward Snowden ostrzega, że „kryzys koronawirusowy” zostanie wykorzystany do masowej i stałej ekspansji globalnego nadzoru. Znany wirusolog Pablo Goldschmidt mówi o „globalnym terrorze medialnym” i „totalitarnych środkach”. Wiodący brytyjski wirusolog, profesor John Oxford, mówi o „epidemii medialnej”.

  +9
  • ludzie od dawna nas kontrolują i sam jesteśmy temu winni (facebooki, smartfony, karty płatnicze itp.) myślicie że jeszcze wirus im do tego potrzebny? przestańcie powielać te teorie spiskowe

   +7
  • Pablo Goldschmidt znanym wirusologiem? Stał się znany po wypowiedzeniu tych bredni. Wcześniej nawet na Wikipedii nie miał biogramu. Od 2 czerwca tego roku ma jedynie na hiszpańskiej.

   +5
 5. „Spady” z okolic zjeżdżają się do pracy i nas narażają Ktoś stary, bez wizji i pomysłu ich zatrudnia. Szpital Nowa Dęba emerytami stoi

  +6
 6. Brak przepływu informacji na ternenie szpitala.Personel o zaistniałej sytuacji dowiaduje się z mediów.czy dyrekcja uważa że takie sprawy należy trzymać w tajemnicy?wydaje się logicznym żeby temu zapobiec potrzebna jest natychmiastowa reakcja.

  +14
  • Dyrekcja do zwolnienia jak najszybciej!!! Doradcy dyrekcji to jacyś nieudacznicy. Ważne sprawy zamiatają pod dywan, istotnych informacji nie przekazują. Nie potrafią rozmawiać i słuchać pracowników. Taka to Leśna Góra?

   +14
 7. Ten wirusolog nie gada głupot, a jest znany w Argentynie skąd pochodzi i we Francji. To takie typowe wśród polaczków jak ktoś powie coś mądrego to gada brednie. Lepiej wyłącz tv a włącz myślenie i zobacz co robi rząd pod przykrywką tego „wirusa”. Wirusy BYŁY SĄ I BĘDĄ jak świat światem. Nie ma żadnej pandemii ani nawet epidemii.

  +3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here