Koronawirus u położnej. Wstrzymane przyjęcia

18

Szpital Powiatowy w Nowej Dębie wstrzymał przyjęcia na odział Oddział Ginekologiczno-Położniczy oraz do Poradni Ginekologiczno-Położniczej. U położnej która w poradni prowadziła kursy dla kobiet w ciąży, testy wykazały zakażenie koronawirusem.

Jak podaje w mediach (Radio Leliwa, Tygodnik Nadwiślański)  starosta powiatu tarnobrzeskiego Jerzy Sudoł, położna nie miała styczności z pacjentami oddziału, ale przyjęcia  są profilaktycznie wstrzymane do 27 czerwca, aby nie powtórzyła się sytuacja sprzed ponad miesiąca. Pozostali pracownicy oddziału pozostają na kwarantannie do czasu poznania wyników testów.

18 KOMENTARZE

 1. Wstałam rano:
  -kaszlu brak
  -kataru brak
  -gorączki brak
  -nic mnie nie boli
  -normalnie oddycham

  MOTYLA NOGA! Przecież to typowe objawy bezobjawowego koronawirusa!!!

 2. Ludziska zacznijcie myśleć!!!!! Jak to może być, że mała garstka ludzi rządzi nami? Przecież nie można mieć chorobę bezobjawową to tak jakby złamać palec albo być w ciąży albo mieć katar bezobjawowy itd itp. Przecież jest już tyle różnych przykładów tej kompromitacji (trumny w bergamo, namioty w Manchester, koza i papaya test dodatni itd,) Przecież te testy nie są do wykrywania tego WIRUSA!!!!! Niektóre kraje już odchodzą od robienia tych testów (tego z TV się nie dowiecie). Myślicie, że rząd robi to dla naszego dobra???? NIE!!!!!! Oni mają z kimś układ, coś kombinują (morawiecki 4 czerwca powiedział w Sejmie że na naszych oczach wykuwa się nowy porządek świata!!!!!) ja naprawdę boję co będzie z nami

  • Nie bój żaby. Teraz prawda, że ziemia jest płaska, wyjdzie na jaw. I inne ukrywane przez wieki prawdy. Będzie dobrze!

  • I o to właśnie chodzi, aby społeczeństwo było zastraszone. Ci co uwierzyli w śmiertelność wirusa, boją się samego wirusa, a kto nie uwierzył w jego zjadliwość boi się przyszłości. Jest to największa manipulacja w dziejach ludzkości. Pytanie: kto za tym stoi i jaki ma ukryty cel?

 3. Demaskator NSA Edward Snowden ostrzega, że „kryzys koronawirusowy” zostanie wykorzystany do masowej i stałej ekspansji globalnego nadzoru. Znany wirusolog Pablo Goldschmidt mówi o „globalnym terrorze medialnym” i „totalitarnych środkach”. Wiodący brytyjski wirusolog, profesor John Oxford, mówi o „epidemii medialnej”.

  • ludzie od dawna nas kontrolują i sam jesteśmy temu winni (facebooki, smartfony, karty płatnicze itp.) myślicie że jeszcze wirus im do tego potrzebny? przestańcie powielać te teorie spiskowe

  • Pablo Goldschmidt znanym wirusologiem? Stał się znany po wypowiedzeniu tych bredni. Wcześniej nawet na Wikipedii nie miał biogramu. Od 2 czerwca tego roku ma jedynie na hiszpańskiej.

 4. „Spady” z okolic zjeżdżają się do pracy i nas narażają Ktoś stary, bez wizji i pomysłu ich zatrudnia. Szpital Nowa Dęba emerytami stoi

 5. Brak przepływu informacji na ternenie szpitala.Personel o zaistniałej sytuacji dowiaduje się z mediów.czy dyrekcja uważa że takie sprawy należy trzymać w tajemnicy?wydaje się logicznym żeby temu zapobiec potrzebna jest natychmiastowa reakcja.

  • Dyrekcja do zwolnienia jak najszybciej!!! Doradcy dyrekcji to jacyś nieudacznicy. Ważne sprawy zamiatają pod dywan, istotnych informacji nie przekazują. Nie potrafią rozmawiać i słuchać pracowników. Taka to Leśna Góra?

 6. Ten wirusolog nie gada głupot, a jest znany w Argentynie skąd pochodzi i we Francji. To takie typowe wśród polaczków jak ktoś powie coś mądrego to gada brednie. Lepiej wyłącz tv a włącz myślenie i zobacz co robi rząd pod przykrywką tego „wirusa”. Wirusy BYŁY SĄ I BĘDĄ jak świat światem. Nie ma żadnej pandemii ani nawet epidemii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here