RZĄD PRZEDŁUŻYŁ OBOWIĄZEK NOSZENIA MASECZEK W APTEKACH I SZPITALACH

12
Pexels

Rząd przedłużył do 31 marca 2023 r. aktualne ograniczenia epidemiczne, m.in. obowiązkowe maseczki w szpitalach i aptekach. Rozporządzenie w tej sprawie, opublikowane w Dzienniku Ustaw 23 grudnia, wejdzie w życie 31 grudnia.

Chodzi o zmienione rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu zagrożenia epidemicznego.

Przedłużenie do 31 marca 2023 r. obowiązywania obecnych ograniczeń, nakazów i zakazów uzasadnione jest – jak wskazywano – m.in. aktualnie odnotowywaną liczbą nowych zakażeń wirusem SARS-CoV-2, jak również ilością świadczeń opieki zdrowotnej, w tym w warunkach szpitalnych, udzielanych osobom z COVID-19 oraz sytuacją w innych państwach, w szczególności sąsiadujących z Polską.

12 KOMENTARZE

 1. Czy starosta Jerzy Sudoł planuje w najbliższym czasie szczepienia na tutejszej parafii? Czy burmistrz Wiesław Ordon będzie pryskał ulice i ławki spirytusem?

 2. Zdjęcie tytułowe idealne. Czy do kowidian już dotarło jak zostali oszukani przez system, media, polityków i wydymani przez koncerny farmaceutyczne? Jeszcze parę miesięcy temu kowidianie z dumą i poczuciem wyższości robili sobie zdjęcia na fejbuku z paszportem kowidowym i dowodem wyszczepienia. Głośno namawiali do segregacji sanitarnej, odbierania praw człowieka i obywatela osobom które nie godziły się na udział w tej mistyfikacji. Pokazali swoją najgorszą twarz i byli gotowi zachowywać się wobec współobywateli jak naziści podczas II wojny światowej wobec mniejszości. A dzisiaj? Dzisiaj kowidianie wypierają, że to wszystko miało miejsce. Wolą już o tym nie mówić. Było, minęło. Wolą nie czytać o kolejnych zakrzepicach, epidemii zawałów i udarów oraz nagłych zgonach młodych i wysportowanych ludzi. Przecież to normalne, że tak się dzieje, przecież to na 100% są powikłania po grypie a nie bo „bezpiecznej i przebadanej” szczypawce. Najgorsze jest to, że jak za 5-10 lat globaliści z jeszcze większą siłą powtórzą operacje „pandemia” to ci sami kowidanie będą zachowywać się tak samo i tak samo wcielą się w rolę kapo wobec swych braci i sióstr.

 3. Typowi Covidianie wraz z zakończeniem pandemii w tv przez Władymira Putina – ruszyli szybko z pomocą niewyszczepionym Ukraińcom przywdziewając domy i zdjęcia profilowe ich flaga, tym samym zapominając, że nie chronią siebie i innych. Aktualnie telewizja i media nakazują wspieranie naszych braci z Ukr co też motłoch robi nie zważając na konsekwencje (inflacja, drożyzna, rozbrajanie kraju, socjal dla obywateli obcego kraju, paliwo na Ukraine za friko, choroby przyniesione przez miliony ukraińców i długo by wyliczać). Stado bezmyślnych ludzi znowu wierzy w tv. Wkrótce tv zmieni przekaz i stado po raz kolejny będzie popierało to co się aktualnie popiera.

 4. Szkoda, że ludziom zamiast o maseczkach nie przypominają tak o przyjęciu kolejnej dawki przypominającej szczepionki. Maseczki są ważne, ale ważniejsze jest szczepienie. Pamiętajmy i dbajmy o siebie i innych trzymając dystans i stosując dezynfekcję. Mam nadzieję, że z waszymi dziadkami i babciami spotkaliście się tylko online!

 5. A czemu w tym roku nikt z radnych, wójtów, burmistrzów nie chwali się, że choróbsko dopadło i jego? Czemu nie przestrzegają, aby unikać skupisk, galerii czy niepotrzebnych spotkań. czemu mając gorączkę i katar nie proszą nas o modlitwę? Ale ten cyrk był zabawny :)

  • szkoda, że ten cyrk doprowadził do aktualnych cen w sklepach. Szkoda, że ten cyrk zamknął setki tysięcy firm. Ja już w cyrku się nie śmieję.

 6. SCHABIE, mowisz o latach, w ktorych zamykano Siarkopol,likwidowano nasze zelazka, silniki motocyklowe, zaburtowe, WSK w Mielcu, Debicy, stocznie, pegeery,wojsko, wymieniac dalej? poinformowalbys moze o tysiacu z tych setek tysiecy zlikwidowanych firm z nazwy i miejscowosci.

  • No i pacz anonim jak cię życie wydudkało.... A mogłeś zostać burmiszczem... Tylko wtedy cza by było sie ujawnić...

   No i wyszłyby na wierzch te siedem klas podstawówki…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here