Zakłady Metalowe Dezamet wsparły nowodębski szpital

4

W obliczu rozprzestrzeniającej się pandemii koronawirusa, po konsultacjach z władzami powiatu i dyrekcją Szpitala w Nowej Dębie, odpowiadając na potrzeby społeczności lokalnej, Zakłady Metalowe DEZAMET S.A. zadecydowały o przekazaniu kolejnej darowizny, w kwocie 20 tys. złotych, na rzecz nowodębskiej placówki. Ustalono, że zastrzyk finansowy zostanie spożytkowany na cele związane z szeroko pojętą prewencją przeciwko SARS-Co-V-2.

Zakłady Metalowe DEZAMET S.A. to firma wchodząca w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Od wielu lat specjalizuje się w produkcji wojskowej. Asortyment przeznaczony na potrzeby obronności obejmuje przede wszystkim amunicję dużego i średniego kalibru (artyleryjską, moździerzową i granatnikową).
Dodatkowo firma świadczy usługi i sprzedaż w zakresie produkcji cywilnej i obróbki metali, a także posiada laboratorium pomiarowe i badawcze.

Firma jest laureatem wielu wyróżnień, w tym prestiżowej nagrody DEFENDER, przyznawanej podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego.  

4 KOMENTARZE

  1. 20 000 polskich złotych ? A jaki jest obrót tej firmy ze stać ich na taka „rozrzutność” ? To same te 'wkładki’ do RG-rury co to widzimy na fotce dają taki przychód….. Ponoć największy dziad jest z pana, który powstał z chama….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here