Bukmacherzy w czasach koronawirusa. Co można obstawiać?

0

Rok 2020 z całą pewnością przejdzie do historii. Nasze pokolenie będzie wspominać go jako ten, który przyniósł najbardziej specyficzną wiosnę. Zamiast cieszyć się promieniami wiosennego słońca, wszyscy musimy spędzać czas zamknięci w czterech ścianach swoich domów. Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19 wywróciła nasze życie do góry nogami. Właściwie nie ma grupy społecznej, która nie odczułaby wprowadzonych w związku z nią ograniczeń. Nie inaczej jest w przypadku miłośników zakładów bukmacherskich.

 1. Pandemia koronawirusa – przerwa w rozgrywkach na całym świecie
 2. Pandemia COVID-19. Jakie ligi nie zawiesiły rozgrywek sportowych?
 3. Legalni bukmacherzy w czasach zarazy. Rośnie popularność e-sportu

Pandemia koronawirusa – przerwa w rozgrywkach na całym świecie

W związku z zagrożeniem epidemicznym, zdecydowana większość lig sportowych na całym świecie zdecydowała się na zakończenie rozgrywek przed czasem i przedwczesne wyłonienie medalistów lub przynajmniej ich zawieszenie do końca pandemii. Tak stało się między innymi w Stanach Zjednoczonych, gdzie nie działają NBA, NHL oraz rozgrywki baseballu czy footballu amerykańskiego. Sport stanął także w Europie, gdzie związki sportowe podjęły decyzję o zakończeniu wszystkich lig. Przełożone na przyszły rok zostały też przełożone wszystkie wielkie imprezy, na czele z piłkarskim euro oraz igrzyskami olimpijskimi, które miały odbyć się latem w Tokio.

Pandemia COVID-19. Jakie ligi nie zawiesiły rozgrywek sportowych?

Mimo potężnego zagrożenia ze strony koronawirusa nie wszystkie ligi zdecydowały się na przerwanie rozgrywek. Tu najlepszym przykładem może być białoruska najwyższa liga piłkarska, która jako jedyna na Starym Kontynencie kontynuuje mecze. Nic więc dziwnego, że kibice – oraz fani zakładów bukmacherskich – z całego świata, złaknieni swojej ulubionej rozrywki, uwagę koncentruje obecnie na niewielkim kraju za naszą wschodnią granicą. W państwie rządzonym przez Alaksandra Łukaszenkę działa również najwyższy poziom rozgrywek hokejowych.

Legalni bukmacherzy w czasach zarazy. Rośnie popularność e-sportu

Legalni bukmacherzy pozwalają swoim klientom na obstawianie wyników nie tylko notowanych na Białorusi. W czasie globalnej pandemii ratunkiem dla kibiców oraz buków okazuje się e-sport. To właśnie na nim koncentruje się obecnie większość zakładów koncentruje się grach takich jak FIFA, Dota, LoL, World of Warcraft, Counter-Strike, OverWatch czy Starcraft 2. Poza tym obstawiać można również zakłady związane z polityką oraz tym, czy odbędą się zaplanowane wydarzenia takie jak Tour de France.

               ARTYKUŁ PROMOCYJNY