Skutery elektryczne inwalidzkie – co warto o nich wiedzieć?

0

Nowoczesny skuter elektryczny inwalidzki jest alternatywą dla wózków elektrycznych. Pozwala osiągnąć wyższe prędkości bez konieczności angażowania siły rąk. Jest to pojazd zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie użytkowników, idealny do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, dzięki czemu jest świetnym wsparciem dla osób z niepełnosprawnością w prowadzeniu samodzielnego i aktywnego życia. Skutery elektryczne pozwalają osobom niepełnosprawnym łatwiej uczestniczyć w życiu społecznym oraz zawodowym. Czytaj dalej!

  • Skutery elektryczne inwalidzkie – podstawowe informacje
  • Skutery elektryczne dla seniorów i osób niepełnosprawnych – dofinansowanie

Skutery elektryczne dla niepełnosprawnych są nowoczesnym rozwiązaniem umożliwiającym osobom z ograniczeniami ruchowymi większą niezależność i mobilność.

Skutery elektryczne inwalidzkie – podstawowe informacje

Elektryczne skutery inwalidzkie stały się symbolem komfortowego przemieszczania się osób niepełnosprawnych ruchowo. Są jednym z najwygodniejszych środków transportu i zdecydowanie wypierają pod tym względem tradycyjne wózki inwalidzkie napędzane siłą ludzkich rąk. Skutery elektryczne dla osób niepełnosprawnych cechują doskonałe właściwości jezdne, stabilność i łatwość pokonywania prostych przeszkód oraz wszelkich barier architektonicznych.

Skutery elektryczne poruszają się z prędkością nawet 15 km/h, gwarantując komfort jazdy. Wyposażono je w pojemną i wytrzymałą baterię, która z powodzeniem może służyć przez wiele lat. Skutery inwalidzkie elektryczne są łatwo składane, a ich lekka konstrukcja nie wymaga od właściciela trudu w trakcie jego użytkowania lub przewożenia w bagażniku samochodu. Mogą być używane przez kilka osób jednocześnie, dlatego ich zakup to doskonały pomysł. Sklep Prolifter – skutery elektryczne inwalidzkie oferuje jakościowe rozwiązania, które zostały zaprojektowane również z myślą o seniorach do użytku zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz.

Skutery elektryczne dla seniorów i osób niepełnosprawnych – dofinansowanie

Skutery inwalidzkie to idealna opcja dla seniorów i osób z różnymi potrzebami ruchowymi. Wszystkie modele zostały wyposażone w intuicyjne sterowanie, wygodne siedzisko oraz szereg funkcji bezpieczeństwa, w tym: oświetlenie LED, hamulce awaryjne i lusterka (gwarantuje to bezpieczną jazdę w każdych warunkach). Skutery elektryczne dla niepełnosprawnych są nie tylko środkiem transportu, ale przede wszystkim narzędziem umożliwiającym aktywne uczestnictwo w życiu społecznym. Sprawiają, że wycieczki do sklepu lub na spotkania z przyjaciółmi są znacznie łatwiejsze i przyjemniejsze.

Zakup skutera elektrycznego może być dużym wydatkiem, jednak można ubiegać się o dofinansowanie go. Jakościowe sklepy współpracują z różnymi instytucjami, by ułatwić swoim klientom dostęp do potrzebnego sprzętu. Kto może skorzystać z dofinansowania? Każdy, kto ma:

  • znaczny stopień niepełnosprawności lub orzeczenie o niepełnosprawności,
  • dysfunkcję narządu ruchu, która powoduje problemy w samodzielnym przemieszczaniu się,
  • zgodę lekarza specjalisty na użytkowanie skutera o napędzie elektrycznym lub wózka ręcznego z oprzyrządowaniem elektrycznym.

Skutery elektryczne inwalidzkie – Sklep Prolifter

Adres firmy:

Mszczonowska 33/35 lok. 38, 96-100 Skierniewice

Telefony:

Rehabilitacja: +48 663 221 727

Windy, platformy: +48 729 888 698

Schodołazy: +48 697 301 691

NIP:

8361812775

REGON:

100760535

Strona WWW:

https://www.prolifter.pl/

/Materiał Partnera