Dyskoteka w poniedziałek. Czy nie można było tego zrobić na weekendzie?

35

Pisze do nas bardzo wiele osób zdziwionych i zniesmaczonych organizacją poniedziałkowej dyskoteki nad zalewem. Główny zarzut to przygotowanie wydarzenia na początku tygodnia.

[democracy id=”30″]Na wstępie należy zauważyć, że sam pomysł zabawy tanecznej nad nowodębskim zalewem zasługuje na uwagę i pochwałę. Jednakże zdziwienie naszych czytelników budzi fakt, że organizatorzy czyli w tym przypadku Dom Kultury podjęli decyzje o organizacji dyskoteki pod chmurką w … poniedziałkowy wieczór. We wtorki rano większość mieszkańców musi wstać rano do pracy przez co możliwości zabawy są bardzo ograniczone – Mam wrażenie, że dyrektor domu kultury zrobił te dyskotekę w poniedziałek, byle tylko w statystykach wykazać aktywność instytucji, a jednocześnie mieć wolny weekend. Przecież takie dyskoteki powinny odbywać się w piątki lub soboty – zwraca uwagę jedna z mieszkanek.  Rzeczywiście frekwencja nad zalewem nie była wczoraj porywająca, a gdyby cała akcja miała miejsce na weekendzie, chętnych do udziału w zabawie byłoby znacznie więcej. Panu dyrektorowi SOK Krystianowi Rzemieniowi poddajemy te kwestię pod rozwagę. Jeśli już podatnicy płacą za organizację takiego wydarzenia to warto dać im szansę z niego skorzystać. Co państwo o tym myślicie?

35 KOMENTARZE

  • Pamiętam jak kino otworzyli nowe i on został dyrektorem. Leciały same bajki i filmy o papieżu i innych świętych. Dalej tak jest? Nie mieszkam już w ND więc nie wiem.

  • Anonim: dalej, zero dobrych filmów teraz przez tydzień 3 razy dziennie leci jeden film … Katastrofa to jakaś jest!

 1. Nie robić – źle!, zrobić – jeszcze gorzej! Ludziska obudźcie się- są wakacje, nikt do szkoły dzisiaj nie poszedł. Tylko czepiać się umiecie – Wy coś zróbcie, a reszta chętnie Was skrytykuje.

  • Robić! Zwłaszcza jak się siedzi na etacie, bierze hajs za dyrektorowanie plus różne inne „takie takie”. Więc jeszcze raz: Robić! Ale robić dobrze a nie popelinę i fuszerkę.

 2. To są odwrotowce zawsze na opak dość że tu nic się nie dzieje w tej Dębie to jeszcze robione tak żeby jak najmniej skorzystalo w innych miastach ciagle cos sie d?ieje a tutaj lipa niema nic

  • Przepraszamy panie Krystianie, że śmieliśmy się obrazić pana majestat. Dyskoteka w poniedziałek to wspaniały pomysł. Bez toy-toya. Dziękuję za umożliwienie nam sikanie po krzakach w ten piękny poniedziałkowy wieczór. Jest pan wspaniały i już dzisiaj się cieszymy, że pan burmistrz ogłosi taki konkurs na dyrektora SOK, że znów pan w cudowny sposób wygra i będzie mógł naszej gminie dalej umilać żywot. Kochamy pana!
   P.S. Czy można coś wie pan. Poza fakturą? Jakoś się przecież dogadamy.

 3. Krystian Rzemień to produkt i pupil Wiesława Ordona. Schody domu kultury, dyskoteki w poniedziałek, chamstwo i buta, zabawa publicznymi pieniędzmi. Wójtowi to z jakiś powodów odpowiada.

  • Dyrektor sok to przynajmniej coś robi dla mieszkańców, proszę porównać dyrektora ds sportu ten to ma roboty w wakacje od groma. Ma tyle tej pracy że hoho!
   Proszę znaleźć terminarz wydarzeń sportowych w wakacje. Tam imprez od liku naprawdę jest w czym wybierać :-)
   I na takie rzeczy rada miasta i wójt daje przyzwolenie!

 4. Wszyscy się mylicie. To nie pan Ordon rządzi panem Rzemieniem tylko pan Rzemień rządzi panem Ordonem. Burmistrz jest marionetką w rękach tego chłoptasia. Czyżby miał jakieś jaki na burmistrza?

 5. Od lat dyrektor robi sobie z mieszkańców zabawę. Po co zrobić dobrze jak można bez sensu.
  Wydaje się, że on lubi drażnić takimi decyzjami.
  Dyr na urlopie to się zbierze pacawnikom. A on w duecie z panią byłą kierownik będzie miał ubaw z szaraków.

 6. przypadek liczba pojedyncza liczba mnoga
  mianownik weekend weekendy
  dopełniacz weekendu weekendów
  celownik weekendowi weekendom
  biernik weekend weekendy
  narzędnik weekendem weekendami
  miejscownik weekendzie weekendach
  wołacz weekendzie weekendy

  slowo zapozyczone, nie z polskiego słownika, wiec czy jest sens czepiac sie odmiany kiedy i tak kazdy potocznie wyslawia sie byle jak?, zacznijcie mowic wziąć a nie wziąść badz przyszedlem a nie przyszlem- to bedzie godny uwagi progres

 7. Tak z innej beczki. Panie Marku proszę zainteresować się dwoma uschłymi drzewami nad zalewem na wysokości wysepki. Instytucja która zarządza terenem zalewu czeka aż komuś na głowę konar spadnie? Proszę o interwencję.

 8. I bardzo dobrze ze w poniedziałek odbyła się dyskoteka dla młodzieży, w piątek lub sobotę dyskoteka dla dorosłych prawda panie dyrektorze.!

 9. Dyskoteka w poniedziałek, spotkanie orkiestr w sobotę. Tylko niezmiennie Rzemień w niedzielę w tym samym miejscu. Wiadomo wszystko jest organizowane Tak by dyrektor miał święty spokój.

 10. Żadnej dyskoteki dla młodzieży.Nie potrafią się bawić.Na militariadzie garstka pod sceną większość po krzakach z piwem,na innych imprezach tak samo.Lepiej robić dla seniorów.Ci to potrafią się bawić i zainteresowanie jest.Śeniorada bis.

 11. Po tym artykule wielebny dyrektor Rzemień zorganizuje dyskotekę na weekendzie i będzie się prężył, że już dawno o tym myślał i już dawno miał to zaplanowane tylko czekał na właściwy moment. Artykuł nie miał z tą decyzją nic wspólnego bo przecież on nie czyta takich portali jak i info i tym bardziej na nich nie zostawia kąśliwych komentarzy. Także wszystko jest git. ;)

 12. dyskoteka powinna byc, w Poniedzialek dla smarkaczy. w Wtorek dla palaczy,w Srode dla pijakow,w czwartek dla malarzy, w Piatek dla gejow, a Sobota i Niedziela dla mnie

 13. Mieszkanka prosi o zmianę dyr. Sok w Nowej Dębie i podległej filii w Cyganach. Gdzie ci fachowcy a nie kombinatorka.

 14. Przy takim budżecie zróbcie coś lepiej w SOK
  Na ostatnim koncercie było około 30 osób tj. koncert Hip Hopowy.
  Gdzie Ci co chcą imprez, mówicie, że nic się nie dzieje, a gdy jest impreza to nie ma nikogo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here