Konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie

23

Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba ogłosił konkurs na kandydata na stanowisko
Dyrektora Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie

Formalne kryteria kandydata na stanowisko dyrektora, w tym wymagane kwalifikacje:
1) udokumentowane ukończenie jednolitych studiów magisterskich lub studiów drugiego stopnia (tytuł zawodowy magistra lub równorzędny),
2) udokumentowany co najmniej trzyletni staż pracy na stanowisku kierowniczym: w instytucjach kultury, w administracji publicznej w zakresie dotyczącym działalności kulturalnej lub organizacjach związanych z działalnością kulturalną, naukową, edukacyjno-dydaktyczną albo co najmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe w samodzielnym zarządzaniu i realizacji projektów z dziedziny kultury lub ochrony dziedzictwa narodowego o charakterze ogólnopolskim i/lub międzynarodowym,
3) niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie oraz umyślne przestępstwa skarbowe,
4) nieposzlakowana opinia.

Termin składania ofert – do 26 kwietnia 2021 roku do godz. 15:30. Postępowanie konkursowe składa się z dwóch etapów, które obejmują:
1) otwarcie ofert i ocenienie ich pod względem formalnym,
2) rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami, którzy spełnili kryteria formalne.
Komisja konkursowa ma prawo skontaktować się z wybranymi kandydatami. Przewidywany termin rozpatrzenia ofert i zakończenia postępowania konkursowego 17 maja 2021 roku.

Pełna treść ogłoszenia o konkursie: link

23 KOMENTARZE

  • :) Gość na pewno wie z kim i kiedy wypić. Niedługo to wolan z lodówki bedzie wychodził;) no ale zyjemy w Polsce gdzie przy herbacie i kawie to możemy siedziec ale załatwianie to tylko wódeczka i bimberek :)

 1. A gdzie wcześniejszy warunek konkursowy faworyzujący przez tyle lat Mr. KRYSTIANE – znajomość j. niemieckiego. To była ścieżka zdrowia dla PUPILA i jednocześnie eliminacja kandydatów z uniwersalnym językiem angielskim którego on nie spełniał. Toż to prokuratorem śmierdzi panie Ordon – ustawka a nie konkurs

  • Nie tylko ten konkurs podpada pod prokuratora , jest bowiem wiele bardzo wiele innych tzwv. konkursow’ . Wystarczy przespacerować się w wolnej chwili po naszym niegdyś pięknym mieście i wszystko jasne.O od miesiąca ofoadnieyej płytce przy pomniku niepodległości nawet nie chce się pisać, bo wstyd.

  • Dobre król sportu, który też nie spełniał wymagań i został Wielorybem SOSiRu. Trzeba gdzieś starych dziadków przechować do emerytury. Bo na Dyrektorowanie w prywatnej firmie nie mają szans. A tu od funkcji do funkcji
   .

  • Iwka jeszcze nie wie, co to znaczy mieć Susła z codzienną wizytą w gabinecie. Rzemosław wpadnie przejazdem niezaproszony na kawę i jak to ma w swoim stylu, będzie jej mówić, co ma robić. Kobita zacznie palić męskie bez filtra po trzech miesiącach dyrektorowania ;-)

  • @ Sędzia pokoju
   Słuchaj, jak się Amantadynę jadło garściami to wirus się nie czepia. Na 10 kwietnia spięte zwieracze będzie miał w kościółku i opłatek z rąk proboszcza którejś tam parafii w Rzeszowie i Nisku łykał będzie.
   A jeśli chodzi o wybory w Rzeszowie to naprawdę szkoda ze Ferenc zrezygnował, teraz jak wygra ktoś z Pisu to Rzeszów będzie miał stagnację. Będą doić Pisiory te miasto ile wlezie. A szkoda.

 2. Konkurs konkursem ale i tak wygra ten co trzeba. Tak samo jest z przetargami na fury dla policji, drukarki w urzędach skarbowych. Ktoś jeszcze wierzy, że w tym państwie coś jeszcze jest załatwiane legalnie?

 3. Się towarzystwo chyba połapało, że ich lewica sprytnie okrążyła i jest pat w powietrzu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here