Spotkanie wigilijne w Chmielowie już za nami

5

15 grudnia w Centrum Kultury w Chmielowie zapachniało Świętami. Przy wspólnej Wieczerzy, składając sobie wcześniej szczere życzenia spotkali się mieszkańcy i zaproszeni goście. Poseł na Sejm RP – Zbigniew Chmielowiec, Burmistrz Miasta i Gminy Nowa Dęba – Wiesław Ordon, Zastępca Burmistrza – Leszek Mirowski, Radny z zaprzyjaźnionych Cyganów – Marian Tomczyk, Radni z Chmielowa: Maria Garboś i Stanisław Skimina oraz Sołtys Chmielowa – Jan Kotulski. Całą imprezę rozpoczęli Dyrektor Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie – Krystian Rzemień i Kierownik Centrum Kultury – Patrycja Jeż. Ksiądz Dziekan Józef Rogowski, wraz z wikarym ks. Witoldem Garbulińskim, poświęcili opłatki i rozpoczęli modlitwą chmielowską Wigilię. Po degustacji potraw wigilijnych, przygotowanych przez Klub Seniora działający w Centrum Kultury rozpoczęliśmy wspólne kolędowanie, do którego wspaniale przygrywała wszystkim Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Chmielowa, której świąteczny repertuar przygotowała Kapelmistrz Joanna Dryka.

Wszystkim przybyłym serdecznie dziękujemy i zapraszamy… znów  za rok.

Źródło: SOK

5 KOMENTARZE

  1. Jak na Chmielów to ludzi nie za wiele było widać na zdjęciach. Nikt nikogo nie zapraszał, wszystko tajne dla wybranych mieszkańców, gratuluję pomysłu, żadnego plakatu informacji nic. Jak wszystko działa tak w tej gminie to gratuluję.

  2. Bylejakość w wykonaniu p. Kierownik Wck. Jak zwykle. W tej placówce, gdzie nic się nie dzieje konflikt goni konflikt. A pani kierownik podsyca atmosferę nienawiści.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here