11.02.- Światowy Dzień Chorych

16

12-02-2012

Obchody XX Światowego Dnia Chorego Dyrekcja Szpitala Powiatowego w Nowej Dębie rozpoczęła w piątek 10 Lutego.

Dyrektor Szpitala Powiatowego w Nowej Dębie – mgr Bogdan Tomczyk w piątek 10 Lutego złożył \\ życzenia wszystkim pacjentom Oddziału Rehabilitacji i wręczył osobiście każdemu pacjentowi laurkę.
Laurki dla pacjentów Szpitala wykonały dzieci z nowodębskich Przedszkoli oraz dzieci z Klubu Osiedlowego w Nowej Dębie.

Pacjenci otrzymali także do przeczytania Orędzie Papieża Benedykta XVI. Orędzie dla pacjentów przekazał Duszpasterz szpitala – Mieczysław Wolanin. Po życzeniach Dyrektora i wręczeniu laurek odbyła się krotka część artystyczna w wykonaniu dzieci z Przedszkola nr 5 w Nowej Dębie im. Misia Uszatka.Wystąpienie zakończyło się gromkimi brawami pacjentów. Dzieci w nagrodę otrzymały od Dyrekcji Szpitala upominki a od pacjentów słodycze. Pacjenci byli wzruszeni i bardzo zadowoleni.

Na zakończenie Dyrektor Szpitala podziękował personelowi Przedszkola Nr 5 im. Misia Uszatka w Nowej Dębie za przygotowanie dzieci do wystąpienia przed chorymi a pacjentom jeszcze raz życzył wszystkiego najlepszego w życiu osobistym i szybkiego powrotu do zdrowia.

W sobotę tj. w Dniu Światowego Dnia Chorego Dyrektor Szpitala w Nowej Dębie mgr Bogdan Tomczyk i Koordynator ds. Promocji Zdrowia Barbara Moskalewicz odwiedzili wszystkich pacjentów szpitala. Dyrektor osobiście składał życzenia pacjentom oraz wręczał laurki . Pacjenci byli zadowoleni i wzruszeni.

Barbara Moskalewicz
Koordynator ds. promocji zdrowia
SPZZOZ w Nowej Dębie

16 KOMENTARZE

  1. Czy Pan PROFESOR DOKTOR DYREKTOR wizytujac odzial WEWNETRZNY choc na chwile polozyl sie na LOZKU w sali # 8 ??????????????????;)

  2. W sali # 8 podczas spania na tych lozkach z przed wieku odbywa sie wyginanie KRZYZA w palak i rano musi byc masaz tajski lub prostowanie kolanem od tylu B)

  3. Do smutnego psychola który udaje, że mu wesoło.

    Nie wiem czy wszyscy byli, ale jak już ty tam byłeś to zaręczam, że reprezentacja była bardzo dobra.

  4. A ja pytam się czy dyrekcja szpitala wie że na oddziale wewnetrznym karty informacyjne dla pacjentów opuszczających szpital wydawane są po tygodniu????to taki szacunek dla pacjenta żeby chory musi wracać lub rodzina po wypis???czy to jest zgodne z prawem???ja się pytam czy to jest poważne traktowanie chorych???jak to ma się ten teatr z dniem chorego i głoszoną misją do rzeczywistości w naszych debskich szpitalach????kto mi odpowie?

  5. Jakie miasto …… taki szpital .Zawsze w grajdołach lekarze robią co tylko chcą . W większych miastach już jest trochę inaczej , tam to nawet pleban potrafi łapuwkarstwo wytknąć na kazaniu, nie to co u nas . U nas na polanie ci w białych kitlach mają specjalne względy u tych w czarnych sukienkach . A czemuż to nigdy jakoś nie słyszałem krytyki brania łapówek przez któregokolwiek klechę , tylko wciąż nam wciskają jaki to my jesteśmy pył marnyi czemu żremy mięso w piątek , taki grzech to pikuś przy łupieniu biednych ludzi przez tych pseudo lakarzy …

  6. Zareczam ze reprezentacja byla nie w komplecie , brak bylo glownego PSYCHOLA o nicku WW , czyzbys w tym czasie przebywal w JAROSLAWIU ???;)

  7. Zamiast chodzić ( tak naprawdę nie wiadomo po co ) i zadręczać i tak juz udręczonych chorobą chorych , chyba lepiej poprawić jakość świadczonych usług zdrowotnych. Wówczas można by było wierzyć , że komuś zależy na zdrowiu mieszkańców. Ale przecież o wiele medialniej , prościej , no i taniej w ten oto sposób za zasłoną tzw. dbałości o innych lansować własna osobę.Szpital w Dębie ( szczególnie oddz. wewnętrzny) to skandal, wszyscy o tym wiedzą oprócz miłościwie nam panujących.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here