Wiadomości
- Burmistrz Wiesław Ordon bez wotum zaufania (5)
- Nowy ksiądz trafi do Nowej Dęby. W tle coraz większy problem z powołaniami (0)
- Groźny wypadek na poligonie w Nowej Dębie. 29-latek przetransportowany śmigłowcem do szpitala (0)
- 25 par z Gminy Nowa Dęba uhonorowanych Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie (1)
- Absolutorium i wotum zaufania dla burmistrza. Przed radnymi jedna z najważniejszych sesji w roku (10)
- Podziękowanie po II Pikniku Parafialnym (0)
- Prezydent Karol Nawrocki: Podjąłem decyzję o odebraniu Orderu Orła Białego Prezydentowi Ukrainy (46)
- 103 mieszkańców mniej w rok. Alarmujące dane demograficzne dla gminy Nowa Dęba (51)
- MICKIEWICZA JUŻ PRZEJEZDNA ! (23)
- II Piknik Parafialny już 21 czerwca. Organizatorzy zapraszają mieszkańców! (9)
Wiadomości
- Burmistrz Wiesław Ordon bez wotum zaufania (5)
- Nowy ksiądz trafi do Nowej Dęby. W tle coraz większy problem z powołaniami (0)
- Groźny wypadek na poligonie w Nowej Dębie. 29-latek przetransportowany śmigłowcem do szpitala (0)
- 25 par z Gminy Nowa Dęba uhonorowanych Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie (1)
- Absolutorium i wotum zaufania dla burmistrza. Przed radnymi jedna z najważniejszych sesji w roku (10)
- Podziękowanie po II Pikniku Parafialnym (0)
- Prezydent Karol Nawrocki: Podjąłem decyzję o odebraniu Orderu Orła Białego Prezydentowi Ukrainy (46)
- 103 mieszkańców mniej w rok. Alarmujące dane demograficzne dla gminy Nowa Dęba (51)
- MICKIEWICZA JUŻ PRZEJEZDNA ! (23)

Nowa Dęba
zachmurzenie umiarkowane
27.7
°
C
27.7
°
27.7
°
39 %
2.2kmh
84 %
śr.
27
°
czw.
30
°
pt.
32
°
sob.
33
°
niedz.
37
°
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
- Mieszkaniec: Ja sie pytam czy po glosowaniu pizmak plakal jak bubr 24 cze 18:15
- : Przecież nic nie brakło. Wotum zaufania nie dostał. 24 cze 18:07
- : Panie Dziemian co z Panem jest nie tak,gdzie pan jest,brakowało jeden ręki 24 cze 17:36
- : I bardzo dobrze, bo to beznadziejny burmistrz, który w ogóle nie dba o mieszkanców Nowej Deby tylko o wsie 24 cze 17:32
- : Zastępca Marek Kopeć nie zagwarantował większości? Przecież po to miała być ta koalicja Ordon-Kopeć, żeby mieć większość w radzie, a… 24 cze 17:22
- : Anonim, zgłoś się do psychiatry, chociaż nie wiem czy którykolwiek podejmie się tak trudnego przypadku jak Twój.Raczej już nieuleczalne…. 23 cze 14:28



























