Nowi radni otrzymali zaświadczenia o wyborze

36

W sali narad Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba odbyła się uroczystość przekazania kandydatom na radnych zaświadczeń o wyborze. Funkcję obejmą z chwilą ślubowania co nastąpi na sesji Rady Miasta.

W uroczystości wzięli udział członkowie Miejskiej Komisji Wyborczej oraz radni elekci:

 1. Joanna Serafin
 2. Anita Nowotko-Chmielowie
 3. Hubert Kopeć
 4. Łukasz Serafin
 5. Tomasz Dziemianko
 6. Dariusz Róg
 7. Barbara Jaskot
 8. Wojciech Kasica
 9. Stanisława Żarkowska
 10. Stanisław Rawski
 11. Beata Kosior
 12. Tomasz Wolan
 13. Damian Wolan
 14. Stanisław Skimina
 15. Marian Tomczyk

 

36 KOMENTARZE

 1. Przynajmniej będzie chodził a nie jak kolega marek kopeć z ekipą swoją który miał w poważaniu wyborców i nie chodził na sesje

  • Nie chodził , bo nie miał prawa głosu, to po co miał chofzić? Należy sięgnąć po jakieś info, później oczerniać.

  • Po co miał chodzić? A kasę brał za bycie radnym. żenada. Damian musisz to wygrać żeby pogonić tego Owsika.

 2. widać trochę młodych osób , więc mogłaby być ndzaieja na lepsze jutro dla gminy. Dogadac się i do przodu, zostawić swoje barwy „partyjne” za sobą i dla dobra mieszkańców miasta i wiosek coś zrobić dobrego. Jeszcze nowy młody burmistrz by się przydał i z optymizmem bym patrzym w przyszłość.

  • Dobrze pisze, olejcie ordona, grzede i kopcia. Młodzi dogadajcie sie, a możecie coś dobrego zrobić dla wszytskich. Wiadomo że nadzieja zawsze w młodych… Starzy mogą służyć doradztwem z racji doświadczenia, ale przyszłośc jest w młodych, zawsze tak bylo i będzie.

 3. Patrzę na to zdjęcie i ogarnał mnie promyk nadziei.. młodzi widzę Was sporo.. nie pozwólcie zeby ktoś Wami odgórnie „sterował” , róbcie razem dobre rzeczy, dogadajcie się… nie dopuśćcie do tego żebyście byli jedynie pionkami układanki.. razem mozecie wiele zdziałać, jest szansa że jesCze to miasto odżyje , bez względu na to kto Wam będzie „szefował” zróbcie razem dobre rzeczy. Mam cień nadziei ze to jest osiągalne.. :)

 4. Zgadzam się, że miło się patrzy na to zdjęcie, ale jeśli wygra Ordon to ogra tych młodych ludzi. Większość z nich nie zna się na ustawach, na prawie, na samorządzie. On im powie jak to zawsze gada „tego się nie da” a oni u uwierzą bo skąd będą wiedzieć, że się da jak się nie znają. Pani sekretarz mądrze przytaknie Ordonowi głową i wszyscy to kupią. Kto się tam Ordonowi postawi? Będzie kręcił nimi jak będzie chciał. Z Kopciem pod rękę i błogosławieństwem Heleny Tłustej. Obym się mylił. Damian wygraj to i stwórz z młodymi radnymi dobry zespół. W przeciwnym razie za 5 lat będziemy w tyle za Majdanem Królewskim.

  • Za Majdanem Królewskim to już jesteśmy dawno. Tylko, że tam działają, a nie żrą się między sobą.

  • Co się czepiasz Majdanu, zobacz jakie tam drogi, jakie przychidnie, jak dzuala dim kultury i jakie wyniki dzieci na egzaminach mają.Deba mogłaby się wiele nauczyć, gdyby więcej pokory miała.

  • To jest prawdziwy pracownik. Chlop z pola. Tyra w lesie i dierzy mandata. Pieknie sie bedzie wypowiadal. Nie mozemy sie doczekac

  • Ty pewnie tez nie do końca trzeźwy jesteś skoro takie brednie wypisujesz.az żal
   Się czyta te wasze komentarze.czy to ważne czy Kasica w mundurze czy w gajerku? Najważniejsze żeby wywiązywał się ze swoich obowiazkow.

  • Justo pijany to jesteś chyba Ty , jak możesz pisać o kimś”pijany patriota „lol ale zabłysnąłeś swoją głupotą ha ha .Zajmij się człowieku czymś pożytecznym ,bo widać że Ci się nudzi albo zazdrość Cię męczy i nie możesz sobie z tym poradzić że Kasica wygrał, znaczy że ludzie go wybrali :-)

 5. Czy Tomasz i Damian Wołań to bracia? a Joanna i Łukasz Serafin to małżeństwo? Mam takie pytanie , jeśli tak , to czy to jest ok.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here