4 medale lekkoatletów Stali Nowa Dęba

4

14.09.2012r.


————————————————————————————————-


W Przemyślu na gruntownie zmodernizowanym stadionie miejskim rozegrano Mistrzostwa Podkarpacia Dzieci Starszych (roczniki 1999-2000) w lekkiej atletyce. Udanie startowali w tej imprezie najmłodsi lekkoatleci MKS Stal Nowa Dęba,którzy zdobyli 4 medale.

Na najwyższym stopniu podium stanęli Dawid Jachyra (300m) oraz Szymon Zięba (600m). Poza tym Dawid Jachyra zdobył srebrny medal w biegu na 100 m, a Kacper Wąsik na tym samym dystansie był trzeci. Kacper zdobył również 5 miejsce na dystansie 300m. Warto dodać ,że tydzień wcześniej Szymon Zięba zwyciężył w Nocnym Ulicznym Biegu Solidarności w Rzeszowie na dystansie 1500m pokonując zdecydowanie nie tylko rówieśników ale również dwa lata starszych rywali z kategorii młodzika.


Fot.: Szymon Zięba podczas biegu Solidarności

W najbliższą sobotę w Rzeszowie odbędą sie Mistrzostwa Makroregionu Podkarpacko-Małopolskiego będące eliminacjami do Mistrzostw Polski Młodzików w Słubicach. Wystartują tam z szansami na wysokie miejsca między innymi: Aleksandra Gul(100m), Marcelina Serafin,Sylwia Baba i Marianna Mangione(1000m),Arkadiusz Urbaniak(2000m),Dagmara Gładysz,Kinga Zięba(300m płotki), Bartłomiej Rębisz (300m płotki)– zapowiada trener naszych lekkoatletów Bogdan Karkut.

/info


———————————————————————–

4 KOMENTARZE

  1. Nie dajcie się omamić burmistrzowi popatrzcie na rozkopane planty na długi do spłacenia.Na wszechobecną biedę.Nasze miasto woła RATUNKUUUU.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here