Basen otwarty od 30 czerwca!

88

29-06-2012r.
Tradycyjnie w pierwszy dzień wakacji zostanie otwarty basen SOSiR na wolnym powietrzu.

Basen czynny będzie codziennie w godzinach 10.00 – 18.00. Do dyspozycji brodzik dla dzieci oraz basen pływacki 50x20m.


Ceny biletów:

– w godzinach 10.00 do 15.00
Normalny: 6 zł
Ulgowy: 3 zł (dzieci, młodzież, studenci do 26 roku życia uprawnieni są do biletów ulgowych za okazaniem legitymacji.

– po godzinie 15.00
Normalny : 4 zł
Ulgowy: 3 zł

Studenci do 26 roku życia uprawnieni są do biletów ulgowych za okazaniem legitymacji.
Dzieci do lat 4 – bezpłatnie.

Adam Szurgociński

88 KOMENTARZE

 1. I stanie Ci się coś, że zapłacić 50 gr więcej? W tamtym roku było 2,5 i jakoś ludzie chodzili. Może za te pieniądze trampę uruchomią… może… ;)

 2. To jedz do rzeszowa albo Krakowa to zaplasz dwa razy wiecej!Dziękuj ze w Dędbie sa dwa baseny.Mozesz sie kąpac i zimą i latem.:D

 3. Wszystkiemu jest winien Wielki Wiesiek z ekipą ! Nie podnosząc opłaty za wodę uszczęśliwił swój naród dając im wyższy abonament za wodę i ścieki – WIĘC CENA WODY PODNIOSŁA CENE BILETU !!!!!
  A Pan Szurgociński wykonuję posłusznie polecenia i dobrze , bo mu zaraz wyrzygają niegospodarność !

 4. Jak możesz narzekać na Wielkiego Wieśka? Ja myślę, że zgodnie z lasowiacko tradycjo należy przejechać się po Ostapce za to że umieścił ten materiał i nie wyłączył komentarzy. Przecież Wiesiek jest cacy, nigdy się nie myli, zawsze ma racje i jest prawicowcem, patriotą a jak trzeba zwolennikiem samostanowienia narodów. Amen! Pamiętaj! Winny jest Ostapko! Jeśli pomyślisz inaczej popełniasz myślozbrodnie. I dopadnie Cie ekipa Ordonowców.

 5. Ależ wam bije w dekle od tego słońca…
  Jakoś jeszcze nikt mnie nie dopadł z powodu tych myślozbrodni, a trochę tego było :P
  Sorki, że nie odśpiewam tu żadnego "łubudubu" na cześć przia klubu Tęcza tffffuu Ratusz, ale brzydzę się wszelkim ****0lizostwem :P

 6. pełno chorób, brudna woda, śliskie podłoże za jedyne 3 zł ;) nic tylko chodzić.. mogli by zamknąć basen na rok i go całkowicie odnowić. dzieci nie mają gdzie się bawić bo placyk ustawiony jest miejscu, gdzie jest pełno krzaków, robactwa a zamiast trawy znajdziemy tam mnóstwo patyków, na których można sobie ładnie stopy poharatać…

 7. Fajnie tylko szkoda że muzyczki nie ma jak dawniej !
  Panie Szurgociński proszę o muzykę, chociażby z radia. Zawsze to żwawiej co ?

 8. Cena spoko, woda spoko , basen spoko, koko spoko tylko brak sklepiku, brak muzyczki jak wspomniał "basenowiec" , za to jest słoń JULIAN ale brakuje bujanego osiołka.

 9. Wszystko ok poza tym, że wszyscy chodzą umorusani w czerwonej farbie. Kto nie wierzy niech zobaczy drabinki na dużym basenie. Cale upaprane od rąk osób, które nimi wychodziły.Szkoda że tu wszystko robi się na ostatnią chwile. Ciekawe czy ktoś zapłaci za ufajdane farbą stroje kąpielowe?

 10. Tak to prawda cały strój kąpielowy mam zniszczony, ratownicy tylko rozkładali ręce. Kto zapłaci mi za zniszczony "strój" ? Czym to zmyć ?
  Jaja sobie ten dyrektor z ludzi robi tą farbą. Do kogo mam się udać po zwrot pieniędzy za zniszczony strój kąpielowy?

 11. [quote]Do kogo mam się udać po zwrot pieniędzy za zniszczony strój kąpielowy?[/quote]

  Burmistrz przyjmuje interesantów w każdy wtorek. Walnij mu gacie na stół.

 12. Partactwo i raz jeszcze partactwo, jak można oddać obiekt do użytku w takim stanie – co to jest, każdy kto wszedł do wody wysmarował się niewyschniętą farbą, ręce nogi a o kąpielówkach nie wspomnę. Niezła wtopa jak na początek sezonu.

 13. E tam zawsze to dodatkowa atrakcja w cenie biletu.
  Może tak piłeczki panie dyrektorze by się znalazły , Bo brakuje ich jak diabli !
  AAA dziękujemy za muzyczkę :) :)

 14. W cenie biletu jest darmowy MASAŻ STÓP – mam na myśli "wylewkę" wokół dużego basenu. Owa wylewka jest tak dziurawa i tak pocharatana jak budżet gminy za Wieśka Zordona. Oboje masują tak samo.

 15. Dzięki jajcarzu za podpowiedź,
  wyobraź sobie twarz burmistrza jak w ten wtorek około 200 mieszkańców przyniesie mu gacie i "walnie na stół".
  Może tak powinnam zrobić…

 16. Uwaga! We wtorek akcja GACIE! Wszyscy przynoszą pomazane farbą gacie pod Urząd Miasta. Ozdobimy nimi rosnące przy Urzędzie drzewa. Protest Majtkowy! Przynajmniej pokażą nas w Teleekspresie!

 17. Czy udało się komuś zmyć farbę ze spodenek? Jeśli tak to proszę napisać czym bo próbowałem już rozpuszczalnika i niestety nic to nie dało.

 18. Kiedy remont basenu pan Dyrektor i Burmistrz ogłosi a nie jakieś tam Łuzyki. Ponad 50 lat basen stoi bez gruntownego remontu aż się prosi żeby to zrobić, należało do cudownego projektu rewitalizacji miasta dołączyć ten półwieczny obiekt a pieniążki by się znalazły, ale kto o tym pomyślał ? Bez poważania.

 19. [quote]Kiedy remont basenu pan Dyrektor i Burmistrz ogłosi a nie jakieś tam Łuzyki. Ponad 50 lat basen stoi bez gruntownego remontu aż się prosi żeby to zrobić, należało do cudownego projektu rewitalizacji miasta dołączyć ten półwieczny obiekt a pieniążki by się znalazły, ale kto o tym pomyślał ?[/quote]
  Zastępca Zygmunt zwany pieszczotliwie [b]TYTANEM PRACY[/b] nie pomyślał?

 20. Dla tych co piszą, iż w Dębie jest drogo… cennik basenu odkrytego w Rzeszowie [url]http://www.rosir.pl/index.php?go=cennikbasenow[/url]

 21. nie narzekajcie, odkyty basen jest super, i nawet brudne majtki tego nie zmącą. a wiecie czemu? bo nie ma na nim sprzataczek co człowieka zabijają wzrokiem za samo wejście na basen . hahaha

 22. [b]Zadowolona[/b] masz zupełną rację, popieram Cię w 100%.
  Ten personel potrafi zepsuć wolną chwilę.
  Poza tym basenik wyśmienity ! Warto by było poświęcić temu miejscu trochę więcej uwagi i sukces murowany ! Dla mnie bomba !

 23. TYTAN PRACY to ma seksualny stosunek do każdego sportu i dla tego, ten basen za jego panowania nie zostanie nawet dobrze pomalowany !
  Remont!?!?!?! Jaki remont !?!?!? Dla tych tam na górze to jeden wielki strup na ciele ! Najlepiej go oderwać i po kłopocie !!!
  Już im po głowie chodzi aby go zasypać i kłopotu mieć nie będą !!!!
  Bo dla nich to kłopot !!! Praca za biurkiem – Kłopot !
  Praca poza biurkiem też kłopot !
  Basen – Kłopot !, Zalew – Kłopot ! Korty – kłopot ! , Siłownia – też kłopot ! Bieżnia i stadion – Kłopot !

 24. Cokolwiek w Dębie się dzieje wszyscy tylko narzekają, nikt nie potrafi się cieszy tym że cokolwiek jest robione, wszyscy uczą się na błędach-tak ja wy oni też są ludźmi (w końcu ktoś ich wybrał na te funkcje) . Ja tam jestem zadowolona że mam gdzie iść z rodzinką mimo że zdarzają się takie niespodzianki jak na letnim basenie. Dajcie im szanse może coś z tym zrobią-łatwo jest wytykać błędy. PS. ja farbę ze stroju zmyłam szarym mydłem z wodą ale trzeba trochę się pomęczyć-i się udało:)

 25. Szurgociński prosimy o wyjaśnienia :Czy poda się Pan do dymisji ?Brak kompetencji osób podległych Panu jest ewidentny.Pan sobie po prostu nie radzi z placówką.

 26. Do Mieszkańca,

  nie żartuj sobie z ludzi, za co dyrektor Szurgociński niby ma się podawać do dymisji, popatrz trochę na to z innej perspektywy. Działają jak do tej pory wszystkie sportowe placówki, może nie tak jak by się chciało ale ja widzę dużą różnicę pomiędzy wcześniejszą osobą dyrektora (J. Z.) a teraźniejszą. Daj człowiekowi trochę czasu na zapoznanie się z tą tematyką. tamten sportowiec w ogóle sportu nie rozumiał a jak długo panował a tego chcesz już dymisjonować. Więcej WIARY !:)

 27. [quote]Daj człowiekowi trochę czasu na zapoznanie się z tą tematyką.[/quote]

  że co? to on przyszedł się uczyć czy pracować? to w jaki sposób go wybrano na stanowisko skoro dopiero teraz się ma "zapoznawać z tematyką"? Takimi komentarzami tylko szkodzić panu Adamowi. Zastanów się co piszesz.

 28. MO jakoś wszedł do rady i się nie zapoznaje tylko celnie punktuje "starych weteranów". Ci co 20 lat ZASIADAJO nie czaili wielu rzeczu.. nie wiedzieli co to klub radnych, jak złożyć własny projekt uchwały i wiele wiele innych. Nowa jakość.

 29. Maruderzy i maruderki, przestańcie pitolić tylko przyjdźcie na basen i przekonajcie się na własne oczy jak jest a nie pitolcie głupot. Osobiście przekonałem się jak jest i muszę powiedzieć że jest OK !;) I to bez żadnej ściemy, miło, sympatycznie, gra muzyczka, piłeczki są, ratownicy i ratowniczki ;) spoko, woda ciepła. Dla mnie OK ! :D

 30. Powiedz ile zrobiłeś dla tego miasta, że tak łatwo poddajesz krytyce ludzi , którzy połowę swojego życia pracują dla tego miasta i tych mieszkańców. Z powodu jakieś tam głupiej farby człowiek ma się podać do dymisji. Ludzie wy naprawdę potraciliście rozum.

 31. Czym się tak jaracie, niby tym basenem co od ponad 50 lat stoi bez żadnego remontu. To co wy nazywacie basenem to spełniało wymogi czy normy ale 50 lat temu a teraz że niby co???
  Wstyd i jeszcze raz wstyd Panie Burmistrzu, Panie Dyrektorze SOSiRu że nic w tej materii nie robicie, tylko łatanie dziur w posadce wokół basenu. Proszę przyjść panie burmistrzu na basen i zobaczyć na własne oczy swoje włości w jakim stanie się znajdują to może inaczej spojrzycie Drodzy Państwo na problemy mieszkańców. Dużo nie mówiąc, Basen w Nowej Dębie jest jedynym w swoim rodzaju, mam na myśli południową część Polski i ma wielkie możliwości , trzeba tylko chcieć je wykorzystać . Nie zmarnujcie tego bo mieszkańcy Wam tego nigdy nie wybaczą.

 32. a ja jestem zdecydowanie przeciw wydawaniu 2-3 mln zł (bo pewnie tyle by to kosztowało) na coś co jest czynne 2 miesiące w roku! lepiej niech burmistrz wróci zalew .

 33. Do # 61, 62
  widzisz ja jestem innego zdania tj.
  ….warto wydać 2-3 mln zł na basen, oraz warto wydać 2-3 mln na Zalew", to jest moje zdanie.
  Uzasadnię to,
  teren ten tj. basen nie był gruntownie remontowany od jego początków istnienia czyli około 60 lat – prawie muzealny obiekt,
  teren Zalewu od upadku Ośrodka nad Zalewem administrowanego przez ZM Dezamet czyli około 20-30 lat (data w przybliżeniu podana, ponieważ już 30 lat temu teren ten źle gospodarzono i pozostawiony samemu sobie – złe zarządzanie itp.) został zdewastowany, zniszczony, rozkradziony ( brakowało gospodarza lub inaczej nikomu nie zależało na posprzątaniu tego bałaganu) .
  Przeprowadzono wiele konkursów, napisano masę projektów, za chwilę ruszą pracę rewitalizacji miasta i zapomniano o takim strategicznym miejscu w środku miasta (teren miejski, administrowany przez Burmistrza) jak Zalew czy Basen. Muzealne obiekty, które dodają punktów do rewitalizacji czegokolwiek. Znowu zapomniano czy nie chciano bo to jest sezonowy obiekt na dwa góra trzy miesiące – co to za tłumaczenie, a dlaczego basen nie jest czynny przez trzy miesiące jak dawniej . chwileczkę , zaraz odświeżę pamięć, basen odkryty otwierany był 15 czerwca a kończono 15 września, co zapomniał pan dyrektor, a może pan burmistrz i jego zastępca, przecież to oni w ten czas korzystali z 3 miesięcy basenu.
  Przypomnę jeszcze może ten fakt że pan burmistrz był przeciwny budowaniu Krytej Pływalni, a mieszkańcy aż 30 lat czekali, płacili za cegiełki na budowę pływalni , bo marzyli o tym 30 lat temu pomimo że mieli basen otwarty – bo to było myślenie przyszłościowe , więc jak będzie im zależało na basenie letnim czy na zalewie. Ci państwo mają zupełnie inne priorytety. I tego tematu wcale nie mają zamiaru ruszać – bo ich przerasta albo tego nie czują , lub nie lubią.
  Podsumowując, gdyby Ktoś pomyślał o włączeniu tego terenu w rewitalizację miejską ,to wyciągnąć 6 mln z projektu UE było by łatwiej niż połowę z własnej kieszeni.

 34. Przychodzę z dziećmi na basen i zalew, bo nad wodą łatwiej przetrwać w te upalne dni. Obydwa miejsca aż się proszą o remont itp.
  Zastanawiam się czy nie można by było zorganizować kąpieliska dla maluchów i dla dzieci nad zalewem, rozmawiałam z ratownikami o tym – fajne chłopaki – przyznali mi rację, ale to raczej władze miasta muszą wydać taką decyzję ewentualnie dyrekcja ośrodka sportu.
  Czy to nie jest dobry pomysł ?

 35. Panie dyrektorze Szurgociński ,
  zwracamy się z gorącą prośbą o otworzenie trampoliny (wieży) dla osób, które potrafią pływać i skakać do wody. Po rozmowach z ratownikami, wiemy że wieża nie spełnia wymogów unii europejskiej ale kiedy ją budowano nawet nikomu do głowy nie przyszło, że Polska wejdzie do Unii i jednocześnie przejmie wszelkie przepisy związane w tym temacie. Do nie dawna przez ponad 50 lat z wieży tej korzystali mieszkańcy oraz podróżni którzy odwiedzali nasz basen, teraz mamy na tym obiekcie tylko drut kolczasty i informację że obiekt jest zamknięty. Z tej wieży skakali nasi rodzice i do niedawna my również. Prosimy o umożliwienie chociażby czasowe skoków do wody z tej trampoliny.
  Wystarczyło by wyznaczyć godziny otwarcia i zabezpieczyć te skoki strefą zakazu kąpieli jak również można postawić tam ratownika na czas skoków. Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby. Nasz basen jest bardzo atrakcyjnym miejscem a ta wieża pozwoli na zwiększenie tej atrakcyjności.
  Liczymy na Pana Panie Dyrektorze,
  Młodzież Nowej Dęby

 36. nie chodzi o brudne majtki tylko o organizację pracy basen był zamkniety do końca maja a oni wzieli się za malowanie jak zostałotwarty nie mozna było tego zrobić wcześniej?

 37. a później jak będzie wypadek i będzie badana przyczyna to pójdziesz do więzienia za dyrektora ? albo wszyscy, którzy chcą skakać wezmą na siebie po 1 roku więzienia….

  Brawo brawo brawo… ! Gdzie Ty masz rozum ? Przepisów nie da się ominąć !

 38. a później to a później tamto prosze jaki fachowiec ! Przez 50 lat nigdy nic sie nie stalo a nagle teraz będą same wypadki. Genialny pomysł z tą trampoliną i się pod nim podpisuje. Na basenie jednocześnie jest chyba 5 ratowników, posadzić jednego pod trampoliną, skoki pojedyncze i problem rozwiązany.

 39. Nikt nigdzie nie weźmie na siebie odpowiedzialności zezwalając na użytkowanie czegoś wbrew prawu.

  jeśli jesteś inny to zostań ratownikiem i zobaczymy jak będziesz śpiewał

 40. Do #72 a skąd wiesz, że przez 50 lat nie było żadnego wypadku na wieży? Wypadki były. Do tej wysokości wieży normy bezpieczeństwa wymagają minimum 3.5m głębokości, a jest 2.8 nawet nie 3.2m jak większość myśli.Jeśli ratownik zezwoliłby na skoki to w razie wypadku może ponieść poważne konsekwencje.

 41. Ludzie w tym mieście nikt nie ma jaj !!!
  Nikt , zupełnie nikt , a w szczególności ekipa u władzy !
  Ktoś dał ciała, i to jest fakt , ludzie mają brudne stroje kąpielowe z farby to też fakt.
  I nikt nie ma zamiaru chociażby powiedzieć : " PRZEPRASZAM " Najlepiej to schować głowę w piasek. Dlatego śmiem twierdzić że ci ludzie to jaj nie mają (mam na myśli męską część tej ekipy).

 42. Strój kąpielowy dla kobiety to 100-150zł (oczywiście są droższe i oczywiście "na ciuchach" tańsze). Kto zwróci te kasę osobom którym farba bezpowrotnie zniszczyła stroje???
  [b]Później się dziwicie że nikt na basen nie przychodzi!!!![/b]

 43. Panie Burmistrzu rozwalic ta WIEZE jak kolorowa wyciac wszystko jak te dorodne SOSNY prz kolorowej i bedzie po klopocie :|

 44. w temacie #75
  to nie pierwszy raz tego typu zachowanie jest stosowane przez lokalną władzę (cichutko, na przeczekanie, może zapomną lub im minie)
  dobrze napisałeś że ta ekipa nie ma męskiego przyrodzenia (słyszałem już wiele określeń , ale to jest strzał w 10).
  Nowa Dęba zeszła na psy.

 45. Chciałem powiedzieć schodzi na psy ale jest bliskie "zeszła".
  I to przez takich , którzy się poświęcają dla społeczeństwa, służą mieszkańcom Nowej Dęby (tak na marginesie to czy ktokolwiek z was poczuł się obsłużonym tak w pełni i szczerze przez personel budżetowy) to miasto przestanie być miastem.

 46. aha tak wogle to mogliby pomalować brzegi baseny przed otwarciem a nie po bo później ta farba się lepi i kostiumu nie można doprać

 47. A ta rozwalona barierka betonowa na mostku do kiedy ma straszyć? Nikogo już to nie rusza ? Czyżby znowu sprawa była w gestii projektanta ? Tego się już nie da komentować ? To jest po prostu totalna dziecinada.

 48. Człowieku, tak właśnie wygląda dbanie o mieszkańca bez wzgledu czy to Burmistrz czy Starosta jest za to odpowiedzialny. Tzw. ping-pong odbijanie piłeczki, od maja br. toczą się rozmowy pomiędzy urzędnikami. A bezpieczeństwo mieszkańców leży im koło …..
  Przykro ale tak to jest z tymi tam na górze, mają nas za nic…ale przyjdzie taki dzień kiedy poproszą Nas o postawienie znaku X przy ich nazwisku – podobnie uczynię jak z tą barierką !

 49. weź się ogarnij ! myślisz że Marek by o tym nie pisał gdyby to zależało od burmistrza? ale to wina starosty i jakby Marek pisnął słowo to by z roboty wyleciał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here