Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w badmintonie

10

30-04-2012

W Niepołomicach k/Krakowa rozegrane zostały eliminacje międzywojewódzkie do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych) w badmintonie.

W zawodach, które odbyły się 29 kwietnia, rywalizowali ze sobą młodzi badmintoniści z Podkarpacia i Małopolski. W rywalizacji znakomicie spisali się młodzi i utalentowani badmintoniści Stali Nowa Dęba. W grze mieszanej zwyciężył mixt Patryk Kopeć (Stal) / Magdalena Machnik (UKS Orbitek Straszęcin). W grze podwójnej chłopców drugie miejsce wywalczył debel Stali Patryk Kopeć / Ernest Ścipień. Tym samym obaj zakwalifikowali się do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, które rozegrane zostaną w Krakowie w dniach 29.06. – 01.07.2012r. Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, że obaj zawodnicy dopiero pierwszy sezon występują w tej kategorii wiekowej, a już odnoszą tak znaczące sukcesy sportowe.


/info

10 KOMENTARZE

  1. Jej, to był żart… Od razu na poważnie wszystko:( Kolegujemy się, branie wszystkiego na poważnie nie ma tu sensu:>

  2. Pamiętam w dzieciństwie to była moja ulubiona gra. Gratuluję wszystkim zwycięzcom! [url=http://uslugi-dzwigowe.wrotapolski.pl/];)[/url]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here