[FILM] III ZAWODY ROWEROWE XC MTB

7

W minioną niedzielę w Nowej Dębie odbyły się zawody rowerowe III XC MTB Nowa Dęba przygotowane i zorganizowane przez Stowarzyszenie WSPARCIE i Sklep Rowerowy PAAM BIKE – Przemysław MAĆKOWIAK. W pomoc organizacyjną w przygotowaniu zawodów włączył się także Samorządowy Ośrodek Sportu i Rekreacji.

W III XC MTB Nowa Dęba wystartowało kilkudziesięciu zawdodników z różnych cześci kraju.

Zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców Nowej Dęby, którzy przychodzili z całymi rodzinami kibicować zawodnikom. Do obsługi zawodów zaangażowanych było kilkudziesięciu wolontariuszy.

Wyniki zawodów znajdziesz: TUTAJ

PAAM BIKE ZAPRASZA NA ZAKOŃCZENIE SEZONU ROWEROWEGO!
W związku z tym, że prognozy przewidują piękną pogodę na najbliższy weekend,
w niedzielę zapraszamy wszystkich posiadaczy rowerów na zakończenie sezonu rowerowego 2014 nad nowodębskim zalewem (Wiata ogniskowa)W programie dnia przejazd wszystkich uczestników imprezy ścieżką rowerową wokół Zalewu.
Po paradzie wszystkich poczęstujemy kiełbaską, którą można będzie upiec na ognisku i podsumujemy miniony sezon rowerowy równocześnie planując imprezy na następny rok. Kiełbaskę będzie czym przepić. Mateusz LELEK Maćkowiak zaprezentuje rower zjazdowy na którym wystartuje w sezonie 2015. Zbiórka uczestników imprezy o godzinie 14.00 przy sklepie PAAM-BIKE(park miejski)

7 KOMENTARZE

  1. Wielkie dzięki dla Magdy Biesiadeckiej,Pawła Stróża, Pawła Olejnika, Wojtka Kiełba, Krzyśka Steczkiewicza, a także dla pana Adama Szurgocińskiego i Rafała „Perły” Lewandowskiego, bez których te zawody nie mogły się odbyć.

  2. Sam jesteś żenada że aż nie pogada wydawało by się że sporo pracy kosztuje przygotowanie takich zawodów a jak nie potrafisz jeździć na rowerze to się przypatrz jak dzieci z tego filmiku kręcą pedałami naprawdę nic trudnego powodzenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here