[FILM] STAL CUP 2013 ! JUŻ W SOBOTĘ !!!!

6

2013-11-25

Już w najbliższą sobotę tj. 30 listopada 2013 odbędzie się już 5 edycja halowego turnieju \”STAL CUP\”. Tegoroczna impreza ma charakter wyjątkowy, ponieważ organizowana jest w ramach obchodów 60-lecia Miejskiego Klubu Sportowego STAL i zarazem jest zakończeniem cyklu imprez, które towarzyszyły obchodom w tym roku.

W sobotę swoje umiejętności zaprezentują kluby III i IV ligowe z województwa podkarpackiego oraz świętokrzyskiego. Oprócz dwóch drużyn nowodębskiej STALI zobaczymy JKS Jarosław – lider III ligi, Resovię Rzeszów – wicelider III ligi, Wisłokę Dębica – lider IV ligi oraz Czarni Połaniec – lider IV ligi świętokrzyskiej.

W przerwie turnieju zostanie rozegrany mecz pokazowy o puchar prezesa Lasowiackiej Grupy Działania, w którym zmierzą się Wisan Skopanie oraz Strzelec Dąbrowica.

Swoje umiejętności zaprezentują również nasi młodzi zawodnicy z rocznika 2002, którzy w meczu kadry U-11 zmierzą się z Kolbuszowianką.

Gościem Specjalnym oraz największą atrakcją całej imprezy będzie Szymon Skalski – mistrz świata w Freestyle Football! Szymon tytuł wywalczył w tegorocznej imprezie Red Bull Street Style w Tokio.

Emocje piłkarskie to jednak nie wszystko co przygotowali organizatorzy. W trakcie turnieju odbędą się konkursy dla dzieci i dorosłych oraz jak co roku emocjonująca loteria z bardzo cennymi nagrodami. Dla kibiców zostanie przygotowana również wystawa fotograficzna ukazująca historię klubu. Nie zabraknie również stoisk z rękodziełem oraz z klubowymi gadżetami.

Sporą atrakcją dla wszystkich kibiców będą również występy grupy tanecznej Cheerleaders Tarnobrzeg, która w sezonie 2013/2014 występuje na meczach ekstraklasowej drużyny koszykarzy Stabill Jezioro Tarnobrzeg.

Organizatorzy przygotowali jeszcze sporo innych niespodzianek. Jedną z nich będzie na pewno wręczenie kryształowych statuetek \”Zasłużony dla STALI \”, dla najlepszych piłkarzy i wychowanków nowodębskiej STALI.

Patronat honorowy nad imprezą objęli Pan Kazimierz Greń – Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej oraz Pan Mirosław Pluta – Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej. Gościem specjalnym będzie wychowanek naszego klubu, olimpijczyk i aktualny Mistrz Polski w chodzie sportowym Grzegorz Sudoł.


MKS

6 KOMENTARZE

  1. Jesu same DERBY: Dębica, Połaniec, Rzeszów, i Jesu największe DERBY w okolicy Jarosław. A dodatkowe atrakcje w postaci DERBÓW z Dąbrowicą i Kolbuszowianką. Jesu, tyle DERBÓW naraz. Kto wytrzyma takie napięcie i emocje. Myślę że tylko GREŃ i PLUTA. No i te Cheerleaders z Tarnobergera – Jesu – muszą dołożyć siedzisk bo chłopaki z Mokrzyszowa się pozabijają.
    Tylko szkoda że Stal na 60-lecie spadnie z i tak niskiej ligi:|

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here