[FILM] ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE OD SAGITTARIUSA

20

23-12-2012Z uwagi na duże zainteresowanie koncertem grup SAGITTARIUS, NIE-BO, THE END (wszystkie bilety zostały wykupione na tydzień przed koncertem) członkowie zespołów wraz z dyrekcją Samorządowego Ośrodka Kultury podjęli decyzje o drugim koncercie, który odbędzie się również 27 grudnia 2011 roku na sali widowiskowej SOK o godzinie 21.00 !

Cieszy nas to, że tak wiele osób chce przyjść na nasz koncert. Nie chcemy by w te święta miłośnicy dobrej muzyki zostali sami w domu, dlatego ustaliliśmy, że 27 grudnia zagramy dwa koncerty! – mówi Robert Lubera.

Szczegółowe informacje oraz bilety (cena 10zł/sztuka) dostępne w Samorządowym Ośrodku Kultury!

/rek


20 KOMENTARZE

 1. Przygotowania do pierwszego od wielu lat koncertu nowodębskiej grupy "Sagittarius" w składzie z pierwszej połowy lat 1980 – tych. [b]http://www.youtube.com/watch?v=F6X2kll3vas&feature=related[/b]

 2. Na pewno nie pokolenie JP na 100% – ani w gębie mocne, ani w niczym innym. Człowieku, ogarnij kuwetę bo pokazujesz swoją głupotę.

 3. ŻYCZĘ WSZYSTKIM ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.
  NIECH DZIECIĄTKO JEZUS NARODZONE W BETLEJEM WNIESIE WE WSZYSTKIE RODZINY SPOKÓJ I RADOŚĆ, NIECH SPEŁNI WSZYSTKIE PRAGNIENIA.
  Marian Tomczyk

 4. kto chce ten idzie…Jaki macie problem????nikt nikogo nie zmusza.Wolny wybór
  No chyba,że macie w Nowej Dębie inne atrakcje????

 5. [b]wiedziałem że świnie i osioły gadają w wigilię ludzkim głosem, ale ten ptyś spod #6 przeszedł w gadaniu pierdoł samego kaczyńskiego. Nie wiem co on brał, ale na pewno to nie były zioła….prowansalskie[/b]

 6. Ty też powinieneś wyluzować, nie potrafisz napisać jednego zdania bez słowa "Kaczyński"?

  Nie mogę się doczekać koncertu :)

 7. do #13

  [b]Tak Kaczyński jest odpowiedzialny za to, że zawsze był przeciwko aborcji, a szkoda, bo jakby cię matka zeskrobała, to przynajmniej nie pisałbyś takich głupot na forum[/b]

 8. Od kiedy Sagitarius przestał grać to się do Dęby wiochy najechało i zamiast gryźć się na sciernisku gryzą się tutaj …..

 9. Oba koncerty zostały zarejestrowane wielośladowo. Pierwszy dodatkowo wizualnie z trzech kamer HD. Pewnie będzie coś grubszego, tylko trzeba będzie poczekać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here