Gminne programy przeciwdziałania uzależnieniom przyjęte

16

26 stycznia podczas IV posiedzenia rady miejskiej przyjęto Gminny Program Przeciwdziałania Narkomani i Gminny Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2011.

Poniżej prezentujemy szczegółowy podział środków:

Gminny Program Przeciwdziałania Narkomanii

16 KOMENTARZE

 1. [b]Ludzie często popadają w picie z powodu bezradności w "pisaniu swego życiorysu", której częstym motorem jest brak funduszy na utrzymanie siebie i rodziny spowodowanych brakiem pracy. Moze lepiej byłoby dofinansować tych którzy chcą sie wyrwa ć z tego marazmu i pomóc im znalezienie roboty? A może jeszcze lepiej gdyby ktoś , kto za to bierze kasę, sprowadził robotę do naszego miasteczka…[/b]

 2. dlaczego komisja za swoja prace ma tak wysokie wynagrodzenie.jeszcze w historii dzialania komisji nie widzialem ani nie slyszalem zeby czlonkowie komisji odwiedzali punkty sprzedazy alkoholu aby widziec te miejsca i tamtych konsumentow a moze i dzieci ktore to widowisko maja mozliwosc ogladac.inaczej sprawa wyglada na zywo.

 3. Ciekawy wątek rozpoczął mój przedmówca, dotyczący kontroli lokali w których sprzedaje się alkohol. Ciekawy jestem czy członkowie komisji lub organy powołane do kontroli punktów sprzedaży alkoholu wykonują swoją pracę rzetelnie czy tylko na "papierze" ? Zastanawiam się, ponieważ wielokrotnie byłem świadkiem jak w lokalach naszego miasta brakowało miejsc siedzących przy stolikach obleganych przez gimnazjalistów. To samo dotyczy punktów sprzedaży alkoholi. wystarczy przejść się wieczorową porą przed te miejsca i zobaczyć komu sprzedawany jest alkohol. Pytanie jakie nasuwa się na usta to co to za komisja, która tak wiele robi dla naszego społeczeństwa oraz co to za organy kontroli, które kontrolują się "wzajemnie" a nie tych których powinni.

 4. dlaczego czlonkowie komisji od lat sa w niezmienionym skladzie? czy zgodnie z prawem sa nauczyciele dla ktorych pracodawca jest burmistrz? czy aby napewna zgodnie z prawem czlonkiem jest dyr.SOSiR? wiele jest innych pytan.dlaczego w Tarnobrzegu wynagrodzenie czl. komisji jest nizsze , a w N>D> bodajze w czerwcu zostalo zwiekszone.

 5. Zawsze Wam coś nie pasuję !
  Zawsze czytam na tym forum narzekania i biadolenie !
  Zawsze nie ma tu komentarza pozytywnego !

  Dlatego jestem stanowczo przeciw temu portalowi !
  Od dzisiaj ogłaszam strajk wobec tego portalu i zaprzestaje go czytać !

 6. Wymaga Pani/Pan ode mnie jako Administratora CENZURY PREWENCYJNEJ? Jeżeli nie rozróżnia Pani/Pan artykułu (za który odpowiada redakcja) a komentarza (za który odpowiada autor komentarza) to bardzo mi przykro.

 7. do #9
  W takim razie Drogi Panie Administratorze w jaki sposób odpowiadają komentujący za swoje złośliwe uwagi ?
  Bardzo proszę o odpowiedź.

 8. Odpowiadają zgodnie z obowiązującym prawem. Odsyłam również do Regulaminu. Jeśli ktoś czuje się obrażony ma prawo do zgłoszenia nadużycia, sprostowania, repliki, polemiki itd. Jeżeli pojawiały się takowe zgłoszenia od osób które poczuły się obrażone reakcja z naszej strony była tak szybka jak to było możliwe. Jeżeli ma
  Pani/Pan jeszcze jakieś pytania proponuję napisać e-mail na adres: infonowadeba@op.pl Dziekuje.

 9. [b]Ten spod #9….Weź i daj se luz ptysiu, i nie zwracaj d.up.y swoją arogancją i pieniactwem. Chcesz, to się zrzucimy na jakie piwo dla ciebie, albo nawet na "truskawkę", ale już nie pisz nic więcej bo wiochę robisz….( Z całym szacunkiem dla ciężko pracujących na roli..)[/b]

 10. rozumiem ze forum jest rodzajem dyskusji.Poziom zalezy rzeczywiscie od inteligencji forumowiczow.nie nalezy obrazac sie za stawiane pytania czy sugestie.zdrowa polemika nikomu nie szkodzi.

 11. #13 ten spod #9 to Administrator… a [color=#ff0000]un boga ducha winny – daję szansę – Forum – [/color] a jak się ludożerka wysławia / to .. – sama pomyśl.
  Łubu/dubu – to ja pansa:)

 12. #3 el Librus – Ciekaw jestem jak(z przyjemnością za /cytuje) –''Gminny Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.'' – raport = za ad .2010.. i ''uratował?? '' 1/dwoje obywateli? ma statutowy obowiązek choć[- eee/chyba nie…/ rubryki /rubryki/rubryki/rubryki/rubryki/rubryki…:|

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here