"Jedyneczka" druga w Podkarpaciu

19

29.03.2011r.

Podczas dzisiejszych Mistrzostw Podkarpacia Szkół Średnich odbywających się w naszym mieście Zespół Szkół nr 1 wywalczył zasłużone II miejsce!

Nasi chłopcy walczyli z drużynami z Niska, Przemyśla i Iwonicza. –Aby dojść do Finału Wojewódzkiego Licealiady w piłce ręcznej musieliśmy przejść etap powiatowy, rejonowy, następnie półfinał województwa i baraże– mówi Hubert Krasowski, nauczyciel wychowania fizycznego w ZS1 i jednocześnie szkoleniowiec zespołu. – Warto dodać, że w naszym mieście nie ma sekcji piłki ręcznej i często graliśmy z zawodnikami zrzeszonymi w klubach sportowych a mimo to doszliśmy aż do finału.

Wyniki dzisiejszych pojedynków:
RECEZ Nisko – ZS1 Nowa Dęba 19:16 (10:7)
ZSEiO Przemyśl – ZS Iwonicz – Zdrój 10:13 (8:6)
RECEZ Nisko – ZSEiO Przemyśl 28:13 (11:9)
ZS1 Nowa Dęba – ZS Iwonicz – Zdrój 12:6 (7:4)
RECEZ Nisko – ZS Iwonicz – Zdrój 21:14 (11:7)
ZS1 Nowa Dęba – ZSEiO Przemyśl 24:8 (10:2)

KLASYFIKACJA:
I. RCEZ NISKO;
2. ZS1 NOWA DĘBA
3. ZS IWONICZ
4.ZSEIO PRZEMYŚL

Zespół Szkół nr 1 reprezentowali: Kamil Serafin, Tomasz Mazgaj, Damian Marut, Tomasz Szpunar, Jarosław Wilk, Jakub Lasota, Bartosz Mokrzycki, Arkadiusz Żmuda, Mateusz Kopeć, Karol Tomczyk, Rafał Olejarz, Dariusz Witas, Adrian Rzeszut, Mateusz Pakłos, Wojciech Sobala, Hubert Taraszka.


GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!


———————————————————————————————————-

19 KOMENTARZE

  1. Może czas założyć sekcje piłki ręcznej w nowej dębie aby młodzi mogli rozwijać swoje zdolności i realizować plany

  2. Chyba nie Ziaren jest problemem… tylko Pan zielak….przerost formy nad treścią…Ten gościu czego by się nie dotknął to sp…..Ale to typowy lasowiak- a takich kochamy!

  3. wiem ze to nie ten temat ale myślę że przydało by się pomyśleć już o odkomarzaniu bo będzie za późno !!!!!!!!!!!

  4. do #8 racja, większość składu to klasa maturalna i za niedługo nie będzie ich w naszym mieście, w którym zwraca się uwagę wyłącznie na piłkę nożna ( są przynajmniej jakieś sukcesy) i na siatkówkę. Co do siatkówki, szkoda komentarza, kompletne dno. Były aż 3 sekcje bądź nawet 4, brak sukcesów.

  5. This is a [url=http://www.guccishoesoutletusa.com/]gucci outlet[/url] store for you. You can buy all our gucci outlet store from our [url=http://www.guccishoesoutletusa.com/]gucci outlet online[/url] store. The best [url=http://www.guccishoesoutletusa.com/]gucci shoes[/url] for you from the [url=http://www.guccishoesoutletusa.com/]gucci usa[/url] store which sale gucci shoes at disocunt price.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here