Kasia Wojciechowska wystartuje w ME w Irlandii

36

21-06-2012r.W najbliższy weekend w Irlandii, w miejscowości Glendalough odbędą się Mistrzostwa Europy Juniorów Młodszych w biegach górskich. W reprezentacji Polski na tej imprezie wystapi zawodniczka naszego klubu MKS Stal Nowa Dęba Katarzyna Wojciechowska.

Będzie to drugi start naszej zawodniczki w zawodach tej rangi w zeszłym roku Kasia wystartowała w ME w Słowenii gdzie zajęła 19 miejsce. W tym roku Kasia wyjeżdża z mocnym postanowieniem zajecia lepszego miejsca. Czy to sie uda przekonamy sie w najbliższą niedzielę.– mówi trener Kasi Bogdan Karkut. Trzymajmy kciuki za nasza zawodniczkę!

/info

36 KOMENTARZE

 1. Niestety, ale to jest prawda Kasia za przelot do Irlandii musiała sobie zapłacić sama. Jedynie za udział w mistrzostwach koszty pokrył klub

 2. to może na olimpiadę też sobie zapłaci i pojedzie !!! były eliminacje do tych mistrzostw ale się nie załapała jak widać kto ma pieniądze ten może dużo !!!!:(

 3. każdy zawodnik, który jedzie musi płacić sobie za przelot, ale wszystkim pokrywa koszty klub. A po za tym myślisz, że jeśli dziewczyna nie biegała by dobrze to czy ktokolwiek pozwoliłby jej nawet za pieniądze pojechać ? "aaa" zastanów się nas tym co piszesz ..

 4. Niestety. Lekkoatletyka to nie piłka i tu za większość rzeczy sie płaci z własnej kieszeni a o sponsorze to można pomarzyć. Ma go może kilkanaście lekkoatletów w kraju ze ścisłej czołówki światowej. A już sport młodzieżowy to leży totalnie bo politycy tak w Warszawie jak i w większości samorządów mają to w nosie.

 5. Każdy może tylko nie ty. Jakby sie nie zakwalifikowała toby nie pojechała. Regulamin jest na stronie ME.Reprezentacja może liczyć maksymalnie 6 zawodników . Była 5 więc ma pełne prawo startu w reprezentacji. Nie biega w drużynie ale indywidualnie.
  Rozumiem ,że sie ucieszysz jak jej nie pójdzie.Fajne bo nasze.

 6. "lol2" skąd masz takie informacje, że się nie zakwalifikowała? ja biegam do sklepu po piwo. to jak zapłace to też mogę lecieć?:)

 7. "aaa" Kasia za przejazd na ME w Słowenii też musiała zapłacić chociaż miała mistrzostwo Polski dlatego jak nie jesteś w temacie to nie bądż aż takim ekspertem.A tak poza tym to przemawia przez ciebie złośliwość czy zazdrość no i może byś potrenował z nią tylko przez miesiąc to zobaczył byś jaka to frajda szkoła ,trening szkoła .trening bieg po kilka kilometrów w upałach po 34stopnie,a nie wypady ze znajomymi na miasto na lody na imprezy .Widzisz tylko ten "wyjazd "do Irlandii ,a zobacz tę harówę z jej strony i głupie komentarze takich jak ty.

 8. to czemu Polski związek nie opłaca wyjazdu zawodników ? Tak jest na każdą ważna i liczącą się imprezę widać jak ważna to impreza jest !!! Skoro związek się odcina od tego. Ale życzę powodzenia:)

 9. Po tekście widać,że złośliwe komentarze zamieszcza jakiś zakompleksiony i pewnie nie do końca zrealizowany lekkoatleta co to zazdrości koleżance sukcesów. Posłuchaj więc: Przynajmniej jedzie za swoje i jak wygra czy przegra to też za swoje a nie jak paru naszych wielkich lekkoatletów co to sie im wydaje że sa na szczycie świata bo reprezentują konkurencje niszowe przypadkiem tylko znajdujące sie w programie olimpijskim, a prawda jest taka że dostali na przygotowania z budżetu państwa kupę forsy,wożą się za pieniadze podatników i efektów nie ma żadnych. Miały być medale poszła masa pieniedzy w błoto i nic nie będzie. Powinni wziąść kredyt,trenować za swoje i dostać zwrot z bonusem jak będą efekty. Koszt przygotowań do IO to 10 miliardów złotych a tu ktoś złośliwy czepia sie dziewczyny,że zapłaciła za wyjazd na ME. Zapewniam Cię ,że twoja konkurencja jest o wiele mniej atrakcyjna i w ogóle nie zasługuje na dofinansowanie ,a rywalizacja jest tu taka,że bawi sie w to kilkanaście osób i możesz sie cieszyć ,że jest w programie IO od wielu lat bo teraz nikt by czegoś takiego nie wpuścił na Olimpiadę.Pozdrawiam Kasie!

 10. 24 piszesz o konkurencjach niższowych ale przynajmniej są w programie IO a nie to co te Twoje biegi górskie !!! gdzie bawi sie garstka amatorów co nie istnieje na bieżni dziękuje :(

 11. Najłatwiej jest pisać takie obelgi pod pseudonimem "aaa" albo lol2, bardzo dorosłe i bardzo mądre, gratuluje. No ale niestety Nowa Dęba charakteryzuje się tym, że jak komuś się lepiej powodzi czy po prostu coś mu w życiu wyjdzie to musi to być skomentowane wlaśnie w tak zlośliwy sposób. Ja akurat Kasie znam i wiem ile pracy i wysilku wklada w treningi, dlatego "aaa" czy jakis tam inny "lol2" zamknij po prostu ryj i wez sie za cos konstruktywnego, bo po tym co piszesz to musisz byc tak beznadziejny/a ze nie zasluzyles nawet na to ze jej stroj po treningu prac.

 12. Kasiu ściskam kciuki, walcz i wygraj, aby malkontentom zamknąć usta, chociaż to chyba nie możliwe.

  do autora art.
  Jakie ME skónd taką rangę impry wtrzasnołeś Pan? ….. zakłamanie?????

 13. ludzie Kasia oprócz górskich biega przełaje ,biegi uliczne i jestem ciekaw czy ci wszyscy co tak krytykują dokonali by tego co ona że wygrywa bieg na 5km a za 30 min biegnie 10km i tez wygrywa .Możecie zobaczyć sami na internecie ile osób startuje na raz i która dobiega Kasia.Ona przegania setki facetów i to nie zwykłych leszczy jak ci którzy tu popisują się swoimi komentarzami a poza tym jeżeli rodzice jej płacą za wyjazd na ME to tylko pozazdrościć takich rodziców że pomagają dziecku w rozwijaniu jego talentu a talent ta mała ma

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here