Kolejne zatrzymania w sprawie egzaminów na prawo jazdy

2

05.04.2013

Trzy kolejne osoby zatrzymali policjanci w trakcie śledztwa dotyczącego grupy zajmującej się nielegalnym procederem łapownictwa związanego ze zdobywaniem prawa jazdy. W tej sprawie zatrzymanych zostało ośmiu egzaminatorów Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu i pięciu instruktorów szkół nauki jazdy z województw podkarpackiego, lubelskiego i świętokrzyskiego.

Według ustaleń Policji trzej zatrzymani mężczyźni powołując się na wpływy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu pośredniczyli w załatwieniu prawa jazdy w zamian za korzyści majątkowe. Zatrzymani są mieszkańcami powiatów sandomierskiego, staszowskiego i biłgorajskiego.

W tej sprawie Prokuratura Okręgowa w Tarnobrzegu nadzorująca śledztwo zastosowała środki zapobiegawcze w postaci poręczeń majątkowych w kwotach 1 i 2 tys. złotych.

Funkcjonariusze prowadzą dalsze czynności wyjaśniające. Sprawa ma charakter rozwojowy.

POLICJA

2 KOMENTARZE

  1. W tej sprawie Prokuratura Okręgowa w Tarnobrzegu nadzorująca śledztwo zastosowała środki zapobiegawcze w postaci poręczeń majątkowych w kwotach 1 i 2 tys. złotych. NO TO SZARPNIE ICH PO KIESZENI O KU…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here