Komisariat Policji w N.Dębie z nowym komendantem

5

02.05.2011r.

Aspirant Marek Pietrykowski z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu został komendantem Komisariatu Policji w Nowej Dębie. Jego poprzednik pan Sławomir Gospodarczyk w lutym odszedł na emeryturę.Dzisiaj o godzinie 10:00, w świetlicy Komisariatu Policji w Nowej Dębie odbyło się uroczyste wprowadzenie nowego komendanta. Komendant Miejski Policji w Tarnobrzegu inspektor Jan Żak w obecności nowodębskich policjantów i pracowników Policji wręczył aspirantowi Markowi Pietrykowskiemu rozkaz personalny o mianowaniu go na to stanowisko.

Komendant Marek Pietrykowski ma 37 lat. Od 14 lat pełni służbę w Policji. Swoje doświadczenie z mundurem rozpoczął w Posterunku Policji Grębowie, następnie pracował w Posterunku Policji w Gorzycach. Od 2005 – 2008roku pełnił stanowisko kierownika Posterunku Policji w Grębowie. Od roku 2009 do chwili obecnej pracował w Wydziale Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu.

W życiu prywatnym Komendant Pietrykowski jest szczęśliwym mężem i ojcem. W chwilach wolnych od służby rozwija swoje pasje, do których należy sport na czele z piłką nożną oraz literatura.

Podkarpacka Policja

5 KOMENTARZE

  1. A policjanci z Nowej Dęby się nie nadają?Że aż trzeba z Tarnobrzega jeździć?Następny z politycznego rozdania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here