PIKNIK DLA DZIECI, PRZEGLĄD PIOSENKI I KONCERT MARTY BIZOŃ

12

Zapraszamy na muzyczne pożegnanie wakacji na scenie tarasu Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie w sobotę 30 sierpnia. Impreza rozpocznie się o godz. 16.00 piknikiem dla dzieci, następnie będziemy mogli posłuchać wykonawców hip hopowych i poezji śpiewanej w Gorący Przeglądzie KONCERT UFF o godz. 17.00. Jako gwiazda wieczoru wystąpi MARTA BIZOŃ. Krakowska aktorka i piosenkarka, rodzinnie powiązana z Nową Dębą, zaprezentuje m. in. piosenki ze swojej najnowszej płyty TU i TU.


CZYTAJ: wywiad z Martą Bizoń w czasopiśmie Miasto Kobiet

12 KOMENTARZE

    • Rodzina Ordonów za gminną kasę żyje od lat. Żona nauczycielka, Wiechu też nauczyciel który dzięki Wróblowi został sekretarzem a później burmistrzem. Żołędzie tak samo na gminnej kasie siedzą. On były nauczyciel a żona w opiece… Luberowie przynajmniej tworzą sztukę i kulturę. Ordonobud-Żołexpol buble i fuszerki.

    • A co takiego ma ? Jakieś dokonania, może nowe miejsca pracy,ile nowych firm powstało ? A co z kulturą, młodzieżą placami zabaw, boiskami etc. Nie sztuka nic nie robić i nic nie wydawać.

    • Nie sztuka nabrać kredytów i przez jakiś czas dopóki jest ta kasa udawać panisko. Każdy tak może. Tylko za chwilę przyjdzie czas spłaty i będzie płacz i zgrzytanie zębów. I o jakiej kulturze piszesz nowodebianienie? O jakiej młodzierzy? tej co wyjechała na zmywak bo w Dębie rządzonej przez Ordona nie ma dla nich pracy?

  1. Kultura jakas tam jest. Kilka placów zabaw tez. Dwa nowe boiska, od września nowa hala sportowa, a w zimie będzie lodowisko. Plus zadaszony plac targowy, wodociagi i kanalizacja w dobrym stanie. Majdan to jest wieś wiec nie wymagaj fabryk itp. Po wygladach domow widać że ludzie sobie radzą i mają prace. Rynek tez jest odnowiony i to bez betonu. Ordon was wpedzi w dziadostwo, sle kredyty juz zaciagniete więc i ostapko nie pomoże. Bo jak on zacznie rządzić to jego będą krytykować. Pozdrawiam. Może udam się na wystep Pani Bizon, w końcu to kultura, zreszta jej małżonek też bardzo kulturalny i skromny czlowiek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here