Nowa „Biedronka” w osiedlu Dęba już otwarta!

14

Dzisiaj o 6:00 rano rozpoczął pracę kolejny w Nowej Dębie market należący do sieci „Biedronka”. Sklep zlokalizowany jest na rogu ulic Łagockiego i A. Krzywoń. Czynny jest w standardowych godzinach pracy sieci. Jest już trzecia „Biedronka” w gminie Nowa Dęba. Pozostałe punkty zlokalizowane są przy ulicy Jasnej (dworzec PKS), oraz w Chmielowie. Biedronka to  sieć sklepów należąca do spółki akcyjnej Jerónimo Martins Polska (JMP), której właścicielem jest portugalskie konsorcjum Jerónimo Martins.

 

14 KOMENTARZE

  1. No to Portugalskie konsorcjum Jerónimo Martins jest zadowolone z popularnosci tej sieci sklepow w naszym kraju ,Zastanawia mnie dlaczego my Polacy nie potrafimy wybic sie na pierwsza linie z naszymi rodowitymi sklepami a moze wina jest to ze Polacy w wiekszoscie nie wiedza kto jest wlascicielem -Joaninha bo tak powinna sie nazywac w wlasciwym jezyku Biedronka

    • A kogo to obchodzi? Wspieraj Społem, ma tradycje powojenne, a żebyś lepiej zakumała, to okres PRL-u.

    • Założycielem sieci sklepów Biedronka był przedsiębiorca Mariusz Świtalski, właściciel Elektromisu. Pierwszy sklep sieci „Biedronka” otwarto w Poznaniu 6 kwietnia 1995 roku. W 1997 roku Jerónimo Martins odkupiło od Elektromisu 210 sklepów Biedronka i od tego czasu dynamicznie rozwija tę sieć, zachowując pierwotną nazwę.

  2. Prawda jest taka, że to tylko biedronka, taka jak każda inna. Dla przykładu, w Tarnobrzegu jest około 8-10 biedronek i nikt nie robi z tego szumu. Jedyny plus to taki, że w naszym mieście zrobi się dzięki niej i Lidl’owi trochę „luźniej” robiąc zakupy. Nie mnie jednak, małe, lokalne sklepy padną prędzej czy później…Bo tylko w Niedziele nie handlowe będą miały zysk, choć wystarczy mieć paczkomat i już 7 dni w tyg. otwarte ;-)

  3. To tylko mysl przepraszam WASSSSSSS wszystkich ze zaburzylam wam wegetacje i musieliscie sie wysilic aby cos skomentowac na temat biedronki ,Nikt Wam jej nie zabiera spokojnie luzik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here