Nowa Dęba na Targach Poznańskich

15

26.11.2011r.


Korzystne położenie, wykształcone kadry i nowoczesna infrastruktura – to atuty, którymi Nowa Dęba promuje się na targach Gmina 2011 w Poznaniu. Na targowym stoisku gmina prezentuje przede wszystkim aktualną ofertę terenów i obiektów przeznaczonych dla inwestorów, będących zarówno w posiadaniu gminy jak i lokalnych przedsiębiorców.

Targi Gmina to także doskonała okazja do zaprezentowania niepowtarzalnego klimatu Nowej Dęby oraz ciekawych wydarzeń jakie odbywają się w naszym mieście. Duże zainteresowanie wśród zwiedzających wzbudziła m.in. prezentacja Militariady.

Inwestujemy w nowoczesne rozwiązania komunikacyjne i tworzenie dogodnych warunków do prowadzenie biznesu – podkreślił zastępca burmistrza Zygmunt Żołądź, podczas specjalnej prezentacji zorganizowanej w centrum konferencyjnym na terenie targów – Nowa Dęba to miejsce, w którym inwestorzy odnajdą dla siebie nowe perspektywy do prowadzenia biznesu, a dla odwiedzających gości nasze gmina z pewnością okaże się miejscem pełnym wielu wrażeń. W swej prezentacji podkreślił dobre skomunikowanie miasta oraz bardzo przyjazne otoczenie biznesu. Zwrócił uwagę na takie dodatkowe walory jak wspaniały klimat wynikający z \”puszczańskiego\” położenia, czystą wodę oraz bardzo dobre warunki do rekreacji.

\”Taka woda leci z kranów w mieście i gminie\” – zachwalał \”Dębiankę\” zastępca burmistrza.
Nowa Dęba bierze udział w targach gmina wspólnie z tarnobrzeskim oddziałem Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. zarządzającym TSSE oraz miastem Tarnobrzeg.

PA&MS
UMIG

15 KOMENTARZE

 1. Tak właśnie ma być.

  Szkoda, że ekipa zarządców zakładów z początku lat 90-tych zamiast wysilić się, pokazać i poszukać klientów lub inwestorów, oddała praktycznie za darmo ogromny majątek i pozwoliła sobie na rozproszenie kadry i sprzętu.

  Ważne, że głupota przynajmniej stała się lekcją. Na tego rodzaju promocję nie wolno szczędzić pieniędzy.

 2. "Korzystne położenie, wykształcone kadry" O matko, co Ty bredzisz człowieku?? jakie wykształcone kadry?? gdzie niby one są, podaj choć jedno nazwisko. Nowa Dęba miała wykształcone kadry, ale przed wojną, bo to inżynierowie budowali to miasteczko. a teraz wykształceni ludzie stad uciekają, bo nie ma dla nich pracy.

 3. trzeba bylo dodac ze pracownik w nowej debie zarabia tyle co chinczyk to tez SUPER atut do sciagniecia inwestorow , a strefa po DEZAMECIE zenada nawet nie ma kto dziur w drogach zalatac BRAWO NOWA DEBA

 4. Choć jedna dobra inicjatywa samorządu. Bo jak wszyscy w Dębie wiedzą, promocja miasta leży na bruku. Czas zatrudnić mądrych i efektywnych ludzi, a nie fantastów z kosmosu!:(

 5. do#2:
  Już nie przesadzajmy, pracowałem na Zakładach Metalowych i można tam spotkać kadry inżynierskie. Poza tym nie twórzmy błędnego koła typu: nie ma inżynierów bo nie ma pracy, nie ściągniemy inwestorów bo nie ma inżynierów.
  Cieszę się, że delegacja z Nowej Dęby prezentowała się na tych targach.
  Pozdrawiam

 6. dobry inżynier nie będzie pracował za 1500zł w Dębie, jeśli np w strefie w Mielcu zarobi dużo więcej i jeszcze trochę świata zwiedzi… służbowo.

 7. Nowa Dęba i promocja na targach w Poznaniu zapytam o efekty za pół roku…ściema i propaganda nic z tego nie będzie,bo po co promować 20 bloków z emerytami i biedronką…? kupić i m więcej zupek na święta dzieciom lodowisko na zimę plus łyżwy i mierzyć siły na zamiary z motyką na słońce,to czysta pozerka.Może do Australii się przelecicie promować na pewno was kupią..błazenada

 8. Najciekawszym walorem naszego miasta panie Zoladz jest nedzny, niezagospodarowany od lat Zalew, dzieki waszym rzadom, bo siedzi pan tam w urzedzie juz druga kadencje (niestety). Do rekreacji oczywiscie sa warunki ale wiecznie niewykorzystane, a z panskiego gadania i wiecznych projektow niewiele wynika jak do tej pory. Inwestycje i wyobraznia to nie mocne pana strony.Wroc pan lepeij do oswiaty, bo tu potrzeba przebojowosci i dynamiki, a pan to opozniasz.

 9. [quote]Najciekawszym walorem naszego miasta panie Zoladz jest nedzny, niezagospodarowany od lat Zalew, dzieki waszym rzadom, bo siedzi pan tam w urzedzie juz druga kadencje (niestety). Do rekreacji oczywiscie sa warunki ale wiecznie niewykorzystane, a z panskiego gadania i wiecznych projektow niewiele wynika jak do tej pory. Inwestycje i wyobraznia to nie mocne pana strony.Wroc pan lepeij do oswiaty, bo tu potrzeba przebojowosci i dynamiki, a pan to opozniasz.[/quote]

  No ale przecież jest Łuyzk w Cyganach do zrobienia. Ławeczki, alejki… ( http://infonowadeba.pl/news.php?readmore=799 )

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here