Nowa witryna STALI NOWA DĘBA

19

Wszystkich Kibiców Stali zapraszamy na nową witrynę Klubu

Wprawdzie niektóre działy są jeszcze w budowie jednak już teraz pasjonaci sportu z Nowej Dęby mogą na bieżąco śledzić w Internecie poczynania Stali i jej fanów.

Strona jest w całości wykonana i prowadzona przez nowodębski Klub Kibica. Na witrynie będziemy mogli zapoznać się z historią klubu, podyskutować na forum, przeglądnąć filmy i zdjęcia, a także zaopatrzyć się w gadżety sportowe.

Stronę możemy obejrzeć wchodząc na adres www.stalnowadeba.pl


Jednocześnie przypominamy o zbliżających się derbach:
Stal Nowa Dęba- Korona Majdan Królewski.
Drużyny zmierzą się ze sobą 10 kwietnia 2010 roku (sobota) o godzinie 16.00 na stadionie SOSiR w Nowej Dębie.

Zobacz zapowiedź meczu:

19 KOMENTARZE

 1. Panowie ze Stali ten wasz materiał filmowy to jest jak marsz pogrzebowy. A ta zapowiedź [i]"Prawdopodobnie to ostatni taki pojedynek"[/i] co to jest? pozdrawiam i życzę sukcesów i więcej wiary

 2. Trzymać kciuki i dopingować. Tylko żeby Majdan nie zrobił ZNOWU wioski (jak ostatnim razem) i nie panoszył się ze swoimi karczkami z Tarnobrzega po mieście.

  Przykro było patrzeć na to jak jakiś młodzian ze '[i]sztachytą[/i]' (mówiąc ich gwarą) chciał obezwładnić policjanta… kto był ten pamięta co wyprawiali kibice Korony tuż po wejściu na stadion.

  I żeby nie padało, bo znów 'bojówka' ;D Majdanu schowa się pod jakiś daszek.

  Pozdrawiam serdecznie, życzę miłego dnia i mam nadzieję, że wygramy ;)

 3. jedni oglądają plebanie a drudzy you can dance i tak z samo jest z piłką, ma zwolenników i przeciwników ale łatwo wywnioskowac po wypowiedziach positive i strachy na lachy ze kiepsciutko u was z kondycja

 4. co do kondycji – to na pewno nie ma czego zazdrościć widząc te ilości szklanic po piwie na stolikach w barze – no ale jak sie często i wiele trenuje to i pragnienie i kondycja lepsza

 5. Co sie odwlecze to nie uciecze.. za niedlugo bedzie 2 termiin debow.. zrobi sie nastepna korbe bo przeciez mobilki nie tracimy! Jeszcze POLSKA nie zgineła.. !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here