Nowe ceny biletów

13

Już od dzisiaj, tj. 1 stycznia 2011 roku, z tańszego podróżowania pociągiem mogą cieszyć się wszyscy studenci, którzy zamiast dotychczasowej ulgi 37% otrzymali 51% upustu na przejazdy.

Przykładowe ceny biletów jednorazowych dla studentów:

Nowa Dęba:

Rzeszów – 3,67 zł

Tarnobrzeg – 2,20 zł

Stalowa Wola – 3,18 zł

Kolbuszowa – 2,20 zł

Lublin – 11,61 zł

Kraków – 14,55 zł (Regio)

Kraków – 17,15 zł (InterRegio)

Bartosz Bakalarz

13 KOMENTARZE

 1. Jak już -to niech to kosztuje,ale i niech zacznie regularnie się pojawiać,regularnie według planu,bo to podstawa do przekonania ludzi aby zaczęli korzystać z tego środka komunikacji.
  Przedeptać prawie kilometr z tak zwanego miasta i nie doczekać się pojazdu przy braku jakiejkolwiek informacji można tylko jeden raz :) No chyba ,że jest powyżej – 15 stopni C.

  I niech nikt potem nie pieprzy ,że coś jest nie rentowne !!!!!

 2. Jak myślisz, dlaczego pociągi nie pojawiają się wg planu? Napisałeś "przy braku jakiejkolwiek informacji" – informacja zawsze jest, więc nie wiem w czym masz problem.

 3. Ok,wielkie przeprosiny PKP is the best pokazało to właśnie wczoraj w całej Polsce.
  Podróżuj stary do Rzeszowa i Tarnobrzega do woli…
  Nie miałem pojęcia ,że jest tak dobrze !!!!

 4. P0LSKIE KOLEJE PAŃSTWOWE są Fantastyczne! Nieważne czy TLK/interRegio/Ic[nie, no one rade dają:)]przewozy regionalne- inne .. patrz koleje śląskie,wielkopolskie etc.itd.. Syf ,syf i ból zębów..
  W tym dzikim kraju – normą jest,że ''ludożerka'':D:D wraca z Zakopca włażąc ''po oknach'' kur*wa mać.;)Żenada.Dziki kraik…

 5. #11 oczywiście! test bezmiaru głupoty ludzkiej – bravo – napawa nadzieją,że są jednostki rozumne w tym dzikim regionie … Wszystkiego dobrego w 2011. pkprulez.
  Wiki – i …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here