Nowodębski radny startuje do Sejmu z list Zjednoczonej Lewicy

31

Marian Tomczyk, nowodębski radni z miejscowości Cygany startuje do Sejmu z list Zjednoczonej Lewicy. Jak twierdzi, tylko to ugrupowanie jest w stanie dokonać w Polsce zmian na lepsze.

 

——————————————
Głosuj na PiS

 

31 KOMENTARZE

 1. Szanowny Panie Marianie zgodnie z moim swiatopoglądem ugruntowanym przez kilkadziesiąt lat wspieram Pana i życzę sukcesów i pomyslnosci w dążeniu do zmiany Polski na kraj wolny i niezależny a przede wszystkim świecki.Pomuslnosci i wytrwałości zyczę ….stary

 2. Jasne, postkomuniści zbawieniem dla naszych ziem ! Ten post jest tak zabawny jak to, że feministki chcą przyjąć uchodźców (islamistów), którzy chcą je życia pozbawić za tym kim są.

  Cała lewica… By żyło się lepiej… Przy korycie :)

 3. moze kolejna mutacja lewicy w Polsce stanie sie dobra partia, ale z Mr Millerem to chyba niemozliwe, no ale maja czas do konca swiata i moga probowac..

  • Radni powinni go odwolac z funkcji pierwszego zastepcy za takie swinstwo co im robi, chyba ze ida w jego slady

  • Ha! To bardzo zabawne. „Prawicowo-kościołowy” burmistrz i radni PiS-u popierają jako wice przewodniczącego rady gościa z SLD ! BRAWO LOKALNY PiS!

   P.S. Jestem za PiS ale jak widzę co wyczynia nasz lokalny to jest mi przykro.

  • Marian KOMUNA w Sejmie przegrala z Ziobro czy bedziesz plakal jak MILLER po przegranych wyborach bo juz pewne ze do sejmu nie wchodzicie

  • Ludzie i czym wy sie tak podniecacie?,jakims tomczykiem co mu odbilo i moze liczyc w wyborach na co najmniej 20 glosow

 4. Marian, Ty jesteś super facet, ale co oni z Tobą zrobili ? Sojusz Lewicy Demokratycznej, Unia Pracy, Twój Ruch, Polska Partia Socjalistyczna i Partia Zieloni……nigdy bym nie uwierzył.
  I to w tak krótkim czasie.

 5. A JA MYŚLAŁEM , ŻE W TAKIEJ MIEŚCINIE NIE PATRZY SIĘ NA PARTIE , NA UGRUPOWANIA TYLKO NA LUDZI. POMYLIŁEM SIĘ TUTAJPANUJE JEDYNIE NIENAWIŚĆ.
  Uważam,że powinniśmy uprawiać polityki bonic się tu nie zrobi.Tym bardziej złowrogiej.

 6. Tu chodzi tylko o zdobycie głosu na liste SLD,podobnie pani Serafin też Cygany zagłosują na nią popierając liste PSL. LUDZIE-MYŚLEĆ PRZY WYBORACH

 7. Skąd ta pewność. Mamy jej już dość , niech nie psuje atmosfery we wsi i nie kombinuje i nikogo nie ustawia.
  Mądrzy ludzie to wiedzą.

  • Ziobro powiedzial „NIEUDACZNICY”bo nawet nie dali go rady postawic przed trybunalem,nic dodac nic ujac anonimie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here