OFERTA PRACY AU-SYSTEM NOWA DĘBA

0
Au – System Sp. z o.o. poszukuje: Operatora Obrabiarek Tradycyjnych i CNC
Lokalizacja: Nowa Dęba, Polska
O firmie: Au – System Sp. z o.o. to innowacyjna firma działająca w branży przemysłowej, specjalizująca się w zaawansowanych rozwiązaniach w zakresie obróbki metali i tworzyw sztucznych. Posiadamy nowoczesny park maszynowy i zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy na co dzień pracują nad dostarczaniem produktów najwyższej jakości. Nasze doświadczenie i technologia pozwalają nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów dla klientów z różnych sektorów przemysłu.
Co oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę, praca na 1 zmianę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, w tym możliwość nauki obsługi nowoczesnej maszyny laserowej.
  • Pracę w dynamicznym zespole, na nowoczesnym parku maszynowym.
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu.
Zadania:
  • Obsługa obrabiarek CNC i tradycyjnych zgodnie z rysunkami technicznymi i dokumentacją, w celu obróbki metali i tworzyw sztucznych.
  • Programowanie maszyn CNC oraz kontrola procesu obróbki.
  • Dbanie o wysoką jakość i precyzję wykonywanych elementów.
  • Utrzymanie maszyn i narzędzi w dobrym stanie technicznym.
  • Współpraca z zespołem projektowym w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych.
Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość rysunku technicznego i umiejętność programowania maszyn CNC.
  • Znajomość narzędzi pomiarowych i kontrolnych.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań.
  • Gotowość do pracy zmianowej.
Jeśli jesteś gotów dołączyć do naszego zespołu i spełniasz powyższe wymagania, prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres e-mail: zamowienia@au-system.pl.