Ogólnopolski Turniej Juniorów Młodszych w badmintonie w Zamościu

1

W Zamościu rozegrany został kolejny w tym sezonie rozgrywkowym Ogólnopolski Turniej Juniorów Młodszych w badmintonie. Wręcz rewelacyjnie spisali się w nim juniorzy młodsi Stali Nowa Dęba, którzy w tych zawodach dominowali i nadawali ton, szczególnie w meczach finałowych.

W grze mieszanej juniorów młodszych po doskonałej stojącej na wysokim poziomie sportowym grze zwyciężył mixt Stali: Rafał Lejko / Natalia Róg, pokonując w finale parę: Jakub Kufel / Magdalena Golenia (UKS Orbitek Straszęcin) 2:0 (21:18;21:19). Na piątym miejscu uplasował się mix kombinowany: Patryk Róg (Stal) / Paulina Cios (UKS Orbitek Straszęcin).

W grze podwójnej juniorów młodszych zwyciężył debel chłopców: Rafał Lejko (Stal) / Jakub Kufel (UKS Orbitek), pokonując w finale parę UKS Kiko Zamość: Jakub Korga / Miłosz Piotrowski 2:0 (21:13;21:14).

W grze podwójnej juniorek młodszych triumfował debel dziewcząt: Natalia Róg (stal) / Magdalena Golenia (UKS Orbitek) zwyciężając w finale parę UKS Kiko Zamość Monika Piotrowska / Natalia Żujewska 2:0 (21:6;21:12).

Była to kolejna doskonała promocja poprzez sport miasta i gminy Nowa Dęba, tym razem na wschodnich rubieżach Polski w wykonaniu badmintonistów Stali Nowa Dęba.

Na zdjęciu stoją od lewej strony: Rafał Lejko, Natalia Róg i Patryk Róg.

1 KOMENTARZ

  1. Siatkówka i badminton króluje w Nowej Dębie i na tym portalu. A co z innymi dyscyplinami ? Halo, czy są inne sporty w tym mieście ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here