Ogólnopolski Turniej Juniorów Młodszych w badmintonie w Zamościu

1

Przez cały ten rok młodzi badmintoniści Stali Nowa Dęba w zawodach tej rangi spisywali się wręcz rewelacyjnie i tak też miało to miejsce w Zamościu na ostatnich zawodach badmintonowych w 2016 roku w wykonaniu Stalowców, gdzie należeli do najlepszych graczy.

W grze mieszanej juniorów młodszych pierwsze miejsce i zloty medal wywalczył topowy mixt Stali i Podkarpacia, jeden z najlepszych obecnie w Polsce w tej kategorii wiekowej: Rafał Lejko / Natalia Róg. W grze podwójnej juniorów młodszych pierwsze miejsce i zloty medal wywalczył topowy debel Podkarpacia, jeden z najlepszych obecnie w Polsce w tej kategorii wiekowej: Rafał Lejko (Stal) /Jakub Kufel (UKS Orbitek Straszęcin).W grze podwójnej juniorek młodszych pierwsze miejsce i zloty medal wywalczył topowy debel Podkarpacia, jeden z najlepszych obecnie w Polsce w tej kategorii wiekowej: Natalia Róg (Stal) / Magdalena Golenia (UKS Orbitek Straszęcin).

Trzy złote medale wywalczone przez badmintonistów Stali Nowa Dęba na koniec roku w Zamościu, to wymarzone ukoronowanie znakomitego roku, jakim był dla sekcji badmintona MKS „Stal” Nowa Dęba 2016 rok na kortach całej Polski oraz daleko poza jej granicami.
Oby zbliżający się szybkimi krokami rok 2017 był równie udany jak ten, który przechodzi już do przeszłości.

Na zdjęciach złote pary Podkarpacia i Stali Nowa Dęba w grach podwójnych i mieszanej na najwyższym stopniu podium w Zamościu: debel dziewcząt: Natalia Róg (Stal) / Magdalena Golenia (Orbitek), debel chłopców: Rafał Lejko (Stal) / Jakub Kufel (Orbitek) oraz mixt klubowy Stali: Rafał Lejko / Natalia Róg.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here