[OKIEM CZYTELNIKA] WAKACJE W MIEŚCIE

97

2013-07-24

\”Czy ktoś mi jest w stanie odpowiedzieć na pytanie co się stało z Nową Dębą? Postanowiłem na urlop wrócić w swoje rodzinne strony. I co? I nie poznaje miasta!!!\” – pisze do nas jeden z czytelników na codzień mieszkający w Londynie.

Planty i koziołek są rozkopane, chodniki i trawniki także. Do tego wejście na basen kosztuje 7zł. Gratis można ubrudzić się farbą. Paranoja! Nad Zalewem syf. Podobno Zalewem opiekuje się Ośrodek Sportu ale jakoś tego nie widać. Takiego marazmu i takiej szarości to tu jeszcze nie było – irytuje się nowodębianin.

Kilka zdjęć z wizyty w Nowej Dębie z albumu \”Lato w mieście\”:


\”Opróżniony\” kosz nad zalewem.

Planty…

Koziołek…

Na \”pocieszenie\” można skorzystać z basenu. Bilet dla osoby dorosłej to 7zł. Rodzina z dwójką dzieci zapłaci więc 21 złotych za dzień pobytu na basenie. Do tego dochodzą napoje i posiłek. Nic dziwnego, że nowodębianie częściej wybierają Jezioro Tarnobrzeskie lub inne okoliczne akweny…

97 KOMENTARZE

 1. Masakra. Ale czego się spodziewać po nauczycielu Ordonie i nauczycielu Żołędziu?

  1) SOSiR (Adam Szurgociński) zatrudnił sobie "dyrektora" do spraw obiektów…Już pomijam, że nie potrzebny stołek został utworzony bo to Szurgot powinien zapierdzielać proporcjonanie do swoich zarobków…

  Ale… Co więc robi ów dyrektor skoro kosz na śmieci nie opróżniony. I tak ludzie wykazali się jako taką "kultura", że wywali te śmieci wokół kosza na śmieci…

  I jak można walnąć 7 złotych za basnen????? Czy Pana Panie Ordon i Pana Panie Szurgociński już pop***oliło??? 7zł???? Ok, wy zarabiacie duże pensje , ale ludzie nie mają tyle co wy!!!!!!

  Czy już w tej cenie biletu basenowego spłacamy długi Pana Ordona??? Czy już w kasie miasta takie pustki, że zaczyna się drenaż kieszeni mieszkańców???

  Za chwilę takie same ceny będą za
  -ciepło
  -wodę
  -śmieci
  -inne usługi komunalne.

  Przyjdzie rachunek za "rządy" Pana Ordona.

 2. Farba i chaszcze nad basenem… Warto zapłacić to 7zł! Warto!!!
  Chyba brakuje kasy w gminie skoro już takie dno…
  Czy czeka Dębę to samo do Detroit w USA? Czyli bankructwo?

 3. żeby jeszcze ten basen wyremontowali ( nowe płytki i jakiś równy beton czy coś w ten deseń w okół ) ale nie, basen jak stoi od lat tak stał będzie dopóki się nie rozpadnie. No chyba, że za remont uznamy co roczne malowanie siatek i budynków… Niech najpierw zrobią coś na tym basenie, żeby był warty tych 7 złotych

 4. Może ktoś wytłumaczy temu garozmywakowi z Londynu po co prowadzony jest tak potężny zakres prac. Jak ten garkotłuk przyjedzie za rok to mu ślipia zbieleją.

 5. hahaha weeeeeź. już dzisiaj widać, że[b] nie będzie na tych plantach i w tym koziołku niczego specjalnego nie będzie..[/b] szkoda tej kasy, szkoda tego czasu. taka prawda. może będzie kapkę lepiej bo będzie nowe ale bez szału i bez rewelacji. [b]do tego szybko się rozwali bo robione w zimie.. i znowu będziemy wtapiać kasę na remonty.[/b]

 6. [quote]Może ktoś wytłumaczy temu [b][u]garozmywakowi z Londynu[/u][/b] po co prowadzony jest tak potężny zakres prac. Jak ten garkotłuk przyjedzie za rok to mu ślipia zbieleją.[/quote]

  Słuchaj lizusie Ordona. Nie obrażaj ludzi którzy musieli wyjechać ze swoich rodzinnych miast i kraju by mieć na chleb. Gdyby Twój burmistrz dbał rozówj miasta a nie zaciągał kredyty , zadłużal to miasto i wydawał kasę na pierdoły to by się dało tu życ.

 7. #6 bogdan, Nie to,że bronię (histerezuje,wrzeszczy)[quote]garozmywakowi[/quote] ale być może zobaczył w jaki sposób przeprowadza się prace "remontowe" w U.K.?
  Weź to pod uwagę.

 8. Co wy chcecie. Jak coś się remontuje w naszym mieście to bałagan jest i tyle, prędzej czy później będzie uporządkowane wszystko co do zalewu to kto tam będzie teraz sprzątał jak niedługo będą rozkopywać wszystko. Wam zawsze coś nie pasuje, żeby było lepiej musi być troszkę gorzej i bałagan. Pedanty miastowe się znalazły. Wszystko im brzydko wygląda. Trzeba było nie przyjeżdżać z Luundynu.

 9. Jesteś przyzwyczajony do "dziadostwa" i pewno cieszy cię to "że coś się robi"
  po X latach "dziadostwa" i stagnacji.
  Zrozum,że pewne rzeczy ROBI się w sposób [b]PRZEMYŚLANY[/b] i wybiera się priorytety ważne dla rozwoju Miasta a na pierdoły przyjdzie czas – w odpowiednim czasie.
  Ale się "wymondżam" :B)

 10. Może to nie jest przemyślane i na pewno nie było w planach ale gdy coś się sypie to się robi i jest bałagan niestety.

 11. Tak, kanaliza ,że ledwo zipie było wiadomo od dawwwwwwna.
  Wydawanie kasy z U.E. na głupoty (vide – planty) Ba! Wkład własny Miasto musi założyć! A,że miejska kasa pusta? – bierzmy kredyt! Na pierdoły kasa jest wydana,na pierdoły..
  Na "modernizacje" plant mogą pozwolić sobie syte miasteczka w Bawarii..
  Napiszę bardzo OBRAZOWO – Polityka miasta wygląda następująco :
  – Kupię ładną sukienkę i będę wtedy BARRRRRDZO atrakcyjna , i kredką pomaluję buzię i każdy mnie zechce..
  To nie działa! tym bardziej dla poważniejszych..
  off pianka.

 12. Ludzie, ludzie co wy w końcu chcecie.
  Co by wam nie robić to źle i tylko wy macie receptę na sukces.
  Miasto się zmienia na ile stać gminę, remonty sieci wod-kan,wymiana oświetlenia,parkingi,dworzec PKS, place zabaw dla dzieci, zalew zmienia oblicze.Coś się w tym kryzysie robi i nie biadoli.
  O co wam chodzi, chyba najlepiej jak gmina zwolniła by was z opłat czynszowych i przejęła wsze płatności a wy byście tylko siedzieli na 'nowych' ławeczkach i kontrolowali wszystkich jak NIK.
  Czy w końcu pewnej grupie mieszkańców tego osiedla ktoś zrobił po ich myśli.Wszystko mają podane na tacy.Zachowują się jak dawniej I sekretarz pewnej partii, który za nic nie odpowiadał a o wszystkim chciał decydować i tylko on miał receptę na sukces.
  Sukces runął, przejęła go "S" i dalej jest podobnie.
  Nic się nie zmieniło poza tym że zmienili się żerujący przy "korycie"
  A może panie burmistrzu nie warto zmieniać wyglądu tego osiedla.
  Pobudować od nowa kurniki i chlewiki na OPW i niech żyją jak dawniej.
  Po prostu brak słów, inwestuj pan więcej w sołectwa tam pana docenią i nie poniżą a osiedle niech zakasze rękawy i samo coś robi.
  Wtedy może otworzą się tym piszącym paszkwile oczy.

  .

 13. Szkoda ze sypie sie wszystko.
  Zamiast roskopywac wszystko powinni zrobić jedna rzecz od "A" do "Z" zanim rozpocznie sie kolejne.
  Brak organizacji.
  A co do remontów w UK to tak są przeprowadzane inaczej i nie trwają miesiącami.

 14. czy autor prawdę napisał? czy prowokację?
  przeciwko władzy ?
  szkoda , że ci z londynu dablina monachium barcelony paryża amsterdamu i wielu innych miast europy nie zapominając o USA I NASZYCH TAM głosu w dębie na samorząd nie oddadzą
  eksodus młodych wieśkowi na ręke … postęp stagnacji ich sukcesem :(

 15. Za opróżnienie kosza widocznego na zd. nr1 odpowiada koło PZW w Nowej Dębie jako zarządca terenu, a nie Ośrodek Sportu :)

 16. Najlepiej odpoczywać w lesie, chodzić ścieżką przez las do pracy i kąpać się w zalewie co wody w kranach nie ma.

 17. A mnie się BARRRRRRRDZO podoba jak się dzieje w miasteczkach w Prowansji :) Otóż Burmistrz(Mer) otwierając BUDŻET na dany rok ,podaje kwotę którą [color=#cc0000]DYSPONUJEMY[/color] i na co ( my mieszkańcy) ją [color=#cc0000]PRZEZNACZYMY[/color].
  No i ?

 18. Co przyjechał z Londynu i myśli że będzie tak samo, jak macie remont w domu to oczywiście wszyscy macie porządek i w jeden dzień generalny remont robicie, ale się ośmieszacie, jak wyjechał do Londynu to niech tam się wypowiada może jakaś niedorajda co sobie pracy nie może znaleźć i oczywiście wszystko jest nie tak, jak się remontuje to nie tak jak się nie remontuje to też nie tak, rzygać mi się chce jak widzę te komentarze, jak chce sobie po lesie poskakać to niech spada za rzeszowską, a lasek i planty w końcu będą wyglądały jak w cywilizowanym świecie, jak wam nie pasuje ten Ordon to dlaczego nikt nie wystąpił w wyborach i jakie to ma znaczenie czy nauczyciel czy robotnik czy kto inny jak jesteś taki mądry to ujawnij się i zobaczymy co zrobisz jak wygrasz wybory i każdy będzie twoją pracę z góry na spisywał na porażkę a kążda ocena będzie negatywna bez względu na efekt.

 19. Aż się zalogowałem.
  To ja ci odpowiem…
  #23 Jak przychodzi ekipa remontować – to jest oczywiste,że syf będzie (taka specyfika prac) ale, teraz uważaj! [color=#cc0000]ważne![/color] Pan Waldek i pan Zbyszek zrobią ci remont – w "try-mi-ga"! tylko czas zapierr.. a końca remontu – nie widać… To na marginesie..(nigdy by mi do głowy nie przyszło bronić anonimowego @ ale ty z tym :[quote] może jakaś niedorajda[/quote] to powiem tak- Ty bucu z N.D. nie/nie jesteś .

 20. Kiedys pewna grupa ludzi zajmowala sie zalewem, ale ze niesprawiedliwie zostali z terenu "sprzatnieci" to teraz nie ma kto sprzatac syfu po plebsie I zajmowac sie tym pieknym zbiornikiem…ot to co…

 21. E Londyńczyk ty się księciem interesuj a nie Dębą . Powiadasz żeś na urlop wrócił , a może na żniwa musiałes przyjechać . Naoglądał sie Londynu i do Dęby przytyka. Naucz swe dzieci wrzucać śmieci do kosza , no chyba że odległośc do Londynu naukę te uniemożliwia a będzie czysto . A swoją droga jak ktoś "wrzucił" taki temat z podszywanym londyńczykiem to trzeba to traktować jako wiadomość sezonu ogórkowego a nie na poważnie …

 22. ja mam mało lat, i płace 3,5 za basen…to jest za duzo…mama mi daje 2 razy w tyg na basen…. placu zabaw sie doczekać nie moge… orlik czynny dopiero po południu i nie ma co robić… no ale mam wakacje.Ja mam wakacje a nie wy dorośli pierdziele co biadolicie.Wakacje mają dzieci,a dorośli urlopy !!!! :) … i Małgosi mi nie tykać bo zabije…

 23. #32Jasiu
  Ty masz wakcje a dorośli urlop. Małgosia jest cudowna. Dorośniesz – Ogarniesz :)
  Wszystko można ośmieszyć.Wszystko jak pstryk * palcami..

 24. No autor (pseudo londyńczyk) tego pseudo artykułu już przeszedł chyba na drugą stronę tęczy. Chłopie nie bierz wiecej tego świństwa, bo ci mózg rozmięka. Dopiero nie tak dawno Ratuszowcy grzmieli że sieci się sypią, a jak teraz te sieci się robi i po nich trzeba poprawic zieleń, to Ordona trzeba za to powiesić? Pogieło was juz całkiem.
  A co do kasy za basen – to co, za darmo ma być? Jedźcie sobie nad jezioro to tbg, zapłaćcie 10 zeta za autobus i złapcie jeszcze jakiegoś syfa, bo woda nie chlorowana.

 25. Londyńczyk latał po mieście i robił fotki. I napisał artykuł, i przesłał do info? No cóż za obywatelska postawa. No podziwiam! Pełen szacun! Jestem tylko ciekawa czy wysłał też do burmistrza? :)

 26. ZAWSZE MOWILEM ZE TEN PIANKA TO MA ZLA JUCHE ,MOZE MU JA WRESCIE SPUSZCZA ZA CZEKOLADKE,A TEN LONDYNCZYK TO TAK WIDZIAL LONDYN JAK SWINIA NIEBO

 27. PO CO TRACIĆ CO KILKA LAT KASE NA PLANTY? NIE MA WAŻNIEJSZYCH POTRZEB??? PAN ORDON OCZADZIAŁ KOMPLETNIE NA TYM STOŁKU ??? ANI TO NIE BĘDZIE ŁADNE, ANI PIĘKNE. NOWA KOSTKA KTÓRA ZA ROK BĘDZIE WYGLĄDAŁA JAK TA KTÓRĄ WŁAŚNIE ZDJĘLI.

 28. dzieciaków w Nowej Debie mi żal,ale i rodzice nic chyba nie robią,pisaliście monity z prośba o nowoczesne place zabaw dla dzieci????a do burmistrza o darmowe wejsciówki dla dzieciaków na basen w okresie wakacji??? Macie tam radnych,trzeba tylko troche inwencji
  a skąd jestem nie napisze,bo to tylko Was wkurza,ale nie mieszkam i nigdy nie mieszkałam w ND,spędzałam tam wakacje i miło wspominam miasteczko i mieszkańców

 29. [quote] #19 | do #1 dnia 07/24/2013 21:36
  Za opróżnienie kosza widocznego na zd. nr1 odpowiada koło PZW w Nowej Dębie jako zarządca terenu, a nie Ośrodek Sportu Smile[/quote]

  Święte słowa.Sam zarząd koła PZW nr.12 powinien to zrobić swoimi rękoma.Wszak pobierają dodatkową opłatę w wysokości 10 zł od każdego członka koła jako tzw.ekwiwalent za statutowe obowiązki członka PZW.Zdaje se że miały być te pieniążki przeznaczone na utrzymanie czystości na zalewie a część na zarybienie.
  Jeśli się mylę niech mnie [b]panowie działacze [/b]poprawią.

 30. [quote] panowie działacze [/quote] nie są od poprawiania lecz od pobierania składek!
  Siadaj CYT – [color=#cc0000]PAŁA![/color] :D

 31. [quote] #44 | off pianka dnia 07/25/2013 16:29
  panowie działacze
  nie są od poprawiania lecz od pobierania składek!
  Siadaj CYT – PAŁA! Grin[/quote]
  racja panie psorze :|
  [b]i od ich wydawania :P[/b]

 32. Cyt :(
  Odkąd otworzyłeś przewód do "profesury" przypominam,że jesteśmy na TY :)
  Ps. Wydawanie pieniędzy ze składek to ICH PRYWATNA SPRAWA!:D
  Ps.2 przypominam w jakim mieście żyjesz i w jakim kraju…

 33. Cztam te wypowiedzi od dawna i jestem pewien że tu nigdy nic nie będzie. Odpowiedzi na poszczególne posty sa żałosne, przecież to tylko jest opinia jakiejś osoby, nie mozna tego traktowac jako obrazy i czegoś osobietego. Wywlekane są tu jakieś zaszłości i po chwili nie wiadomo o co tu chodzi. Ciesze sie że nie jestem stąd i może niedługo wyjedę ztego kurwidołka. Żenada, zagryziactwo a zapędy co niektórych przaie wielkomiejskie.

 34. Cztam te wypowiedzi od dawna i jestem pewien że tu nigdy nic nie będzie. Odpowiedzi na poszczególne posty sa żałosne, przecież to tylko jest opinia jakiejś osoby, nie mozna tego traktowac jako obrazy i czegoś osobietego. Wywlekane są tu jakieś zaszłości i po chwili nie wiadomo o co tu chodzi. Ciesze sie że nie jestem stąd i może niedługo wyjedę ztego kurwidołka. Żenada, zagryziactwo a zapędy co niektórych przaie wielkomiejskie.

 35. . Ciesze sie że nie jestem stąd i może niedługo wyjedę ztego kurwidołka
  Cieszę się że rozumiesz co wypisujesz głąbie jedny

 36. Pogratulować tematu administratorowi strony naprawdę zajmuje się już tak ambitnymi tematami, takie wysokie loty że aż przykro.
  Powodzenia i tak dalej a ranga strony spadnie do regionalne fakty i mity może jakieś UFO będzie ciekawiej.

 37. Czy chociaż jeden z forumowiczow, komentatorów kiedykolwiek pofatygował sie napisał coś wprost do włodarzy, wysłał zdjecia itp. czy tylko każdy wylewa żale tutaj?

 38. [quote]Czy chociaż jeden z forumowiczow, komentatorów kiedykolwiek pofatygował sie napisał coś wprost do włodarzy, wysłał zdjecia itp. czy tylko każdy wylewa żale tutaj?[/quote]

  Nie jeden. Ale buta i arogancja Ordona przeraża i zniechęca

 39. Po co wysyłać? Po zadaniu pytania z poziomu strony miasta i gminy pytający nie otrzymuje automatycznie potwierdzenia otrzymania pytania. Nie ma potwierdzenia, niema pytania, nie ma odpowiedzi. Sprytne, proste i skuteczne.

 40. Genialne rozwiązanie! Takie pro społecz Tfu! Pro Urzędowe!
  Władza obywatelowi nie odpowiada! Władza w swej Łaskawości wyłącznie INFORMUJE albo i nie..

 41. Genialne rozwiązanie! Takie pro społecz Tfu! Pro Urzędowe!
  Władza obywatelowi nie odpowiada! Władza w swej Łaskawości wyłącznie INFORMUJE albo i nie..

 42. Szanowni Panowie, nie wiem czy któryś z Panów próbował zadać pytania burmistrzowi, ale pragnę poinformować, że po każdym zadaniu pytania przez mieszkańca, po poprawnym wpisaniu kodu obrazkowego, wyświetla się komunikat potwierdzający przesłanie pytania – "Twoje pytanie zostało dodane."

 43. [quote]Szanowni Panowie, nie wiem czy któryś z Panów próbował zadać pytania burmistrzowi, ale pragnę poinformować, że po każdym zadaniu pytania przez mieszkańca, po poprawnym wpisaniu kodu obrazkowego, wyświetla się komunikat potwierdzający przesłanie pytania – "Twoje pytanie zostało dodane."[/quote]

  1) Ale nie wiadomo które pytanie, o jakiej treści. Powinno dojść potwierdzenie na maila które jest rodzajem "urzędowego przyjęcia pisma" i może być podstawą do walki przed Sądem Administracyjnym w przypadku braku odpowiedzi w ustawowym terminie.

  2) Kolejna sprawa. Dlaczego wiele pytań jakie są kierowane za pośrednictwem strony Urzędu nie zostaje opublikowanych? Na jakiej zasadzie odbywa się selekcja i kto jej dokonuje?

 44. Uzupełniajac pkt1 – Pytanie zadane burmistrzowi nawet w takiej formie jak ów formularz (mail) jest traktowany tak samo jak urzędowy wniosek o udostepnienie informacji publicznej w myśl ustawu o DIF.

 45. [quote] #63 | Gosc dnia 07/27/2013 07:33
  A NIE MOWILEM WCZESNIEJ ZE TO SA JUCHY[/quote]

  [b]WYLUZUJ STARY!JA NIE ŚMIERĆ,JA IMPOTENCJA B)[/b]

 46. Cyt a moze ty jednak smierc ? bo chyba nie jestes smierc ale bez R a jak z inpotencja to moge cie zastapic daj namiary na stara

 47. [quote] #65 | Gosc dnia 07/27/2013 11:45
  Cyt a moze ty jednak smierc ? bo chyba nie jestes smierc ale bez R a jak z inpotencja to moge cie zastapic daj namiary na stara[/quote]
  :D:D [b]Ale trafiłem. :D:D:D Niech tryska jucha z żółcią wszystkich zawistnych kalek.[/b]
  To do Ciebie słowa me kieruję.Zauważ,malutki człowieczku że w przeciwieństwie do Ciebie ,ja CIEBIE szanuję jako oponenta.Nie tykam Twoich bliskich więc [b]o d p i e r d o l się od nich,śmieciu[/b]

 48. ad #58
  Proponuję dietę rybną. Co z tego , że pytanie zostało dodane jak nigdy nie ma odpowiedzi!!!!!!

  ad#63
  Jak można domagać się odpowiedzi w JAKIMKOLWIEK TRYBIE skoro nie ma śladu , że było zadane."Nie mamy Pańskiego płaszcza i co Pan nam zrobi" !!! Cały sztab specjalistów nad TYM myślał. ;-)

 49. [quote] #65 | Gosc dnia 07/27/2013 11:45
  Cyt a moze ty jednak smierc ? bo chyba nie jestes smierc ale bez R a jak z inpotencja to moge cie zastapic daj namiary na stara[/quote]
  Współczuję Twojej,mamie,żonie, bliskim,jeżeli ich jeszcze posiadasz posiadasz.

 50. Dziwne,zadałem burmistrzowi na stronie UMiG kilka pytań,podpisałem się z imienia i nazwiska i [b]OTRZYMAŁEM [/b]odpowiedż.Fakt,jedna z nich miała złośliwy podtekst lecz zadane pytanie nie było zbyt przyjemne dla burmistrza.
  Szanowni administratorzy info i osoby stojące za WAMI

 51. [quote] #72 | ff pianka dnia 07/27/2013 22:23
  A zaprawdę powiadam ci CYT – Nigdy! Przenigdy!! nie kop się z koniem.
  Siadaj CYT – PAŁA![/quote]
  Zaczynasz być nudnym,nudzi mnie polemika z Tobą.A odnośnie kopania się z goniem to pisz jaśniej.Nie wszyscy [b]tak mądrymi [/b]jak Ty.To synonim czy wyraz pokrewny?

  [url]http://www.joemonster.org/filmy/18728[/url]

  [quote] #75 | Gosc dnia 07/28/2013 08:18
  Sluchaj kolego CYT nie jest impotentem nie czytasz jak JUCHA sie w nim zagotowala[/quote]
  To do mnię?Jeżeli tak, to napisz zdanie poprawnie.Wtedy podejmę rękawicę.

 52. [quote] #72 | ff pianka dnia 07/27/2013 22:23
  A zaprawdę powiadam ci CYT – Nigdy! Przenigdy!! nie kop się z koniem.
  Siadaj CYT – PAŁA![/quote]

  [b]Lepiej kopać się z tabunem rasowych ogierów niż ze stadem baranów[/b]

 53. prezent dla [color=#cc0000]CYT[/color]Zauważ,malutki człowieczku że w przeciwieństwie do Ciebie ,ja CIEBIE szanuję jako oponenta.Nie tykam Twoich bliskich więc o d p i e r d o l się od nich,śmieciu
  Miłosierdzie jest? **** -naturalnie!
  :D

 54. [quote] #83 | adam_kolbusz dnia 07/28/2013 15:14
  myslalem ze wstep na basen to koszt 2 zł../quote]

  nA 1OO % nie myślałeś!:):D sie ci wydawało raczej chyba – okropna pianka

 55. [quote] #78 | piankapoliuretanowa dnia 07/28/2013 11:28
  CYT – Smile chodzi oto by się nie kop-ać!
  siadaJ Cyt – niedostateczny….
  #79 | off pianka dnia 07/28/2013 11:45
  Rozumiesz??
  pianka życzy zdrowia i wenyWink
  #80 | off pianka dnia 07/28/2013 12:21
  prezent dla CYTZauważ,malutki człowieczku że w przeciwieństwie do Ciebie ,ja CIEBIE szanuję jako oponenta.Nie tykam Twoich bliskich więc o d p i e r d o l się od nich,śmieciu
  Miłosierdzie jest? **** -naturalnie!
  Grin
  #81 | Gosc dnia 07/28/2013 13:04
  Cyt sie wscieka ze inni moga a on nie[/quote]

  Obejrzyjcie,posłuchajcie,.Aby nie marnować Waszego cennego czasu podpowiem.Odsłuchajcie nie całość,odsłchajcie od 1.28'

  [url]http://www.youtube.com/watch?v=Aq3ZgqzIzy8[/url]

 56. Ja również natknąłem sie tu,na tym portalu na to samo co ten radny z Gryfic.Więc po chrześcijańsku,tak jak on,nadstawiam :D

 57. HA! CYT -=teraz się dogadamy!:)
  chciałem ci CYT prezent zrobić jak czekasz /nadstawiasz….

  Wyobraź sobie ,że przeczytałem wszystkie posty "CYT" i[color=#cc0000]"SAMSE"[/color]się oceń

 58. [quote] #88 | piankapoliuretanowa dnia 07/28/2013 17:44
  chętniebyś kamieniem przy**** z całej siły …[/quote]
  Eee tam kamieniem,cegiełką,cegiełką

 59. "koziołek Matołek" oraz cennik basenu to pryszcz. Mnie właśnie pochwalił się dzisiaj przedstawiciel naszych amatorów taniego wina, że burmistrz o nich zadbał fundując im w lesie za Rzeszowską na popularnych pijackich polankach eleganckie stoliki i ławeczki oraz wyposażył te miejsca spotkań towarzyskich w bardzo ładne kosze na śmieci. Na pewno mu tego nie zapomną i tłumnie pujdą do następnych wyborów . :@

 60. Nie kłam w żywe oczy. Lasy są nadleśnictwa i ono nimi zarządza i stawia ławeczki lub kosze gdzie uzna za stosowne :( Ani Ordonowi ani radzie miejskiej nic do tego!

 61. Odpowiadając na artykuł…
  No i co ?
  Jeśli są prowadzone prace to tak zazwyczaj jest.
  A kosz? wydaje mi się że pozował przy pomocy wcześniej podrzuconych śmieci.
  Nowa Dęba… fajne miasto, tylko ludzie…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here