Paczka Wielkanocna dla Polaków na Kresach ! RUSZA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI !

13


Komitet Społeczny Nowodębianie Rodakom na Kresach po raz kolejny organizuje zbiórkę żywności na paczki świąteczne dla Polaków z Gródka Jagiellońskiego i Komarna. W dniach od 9 marca do 21 marca prowadzona będzie zbiórka na terenie Nowej Dęby. Artykuły będzie można wrzucać do koszyków ustawionych w sklepach:

– Delikatesy Centrum ul. Bieszczadzka 2b
– Delikatesy Centrum ul. Krasickiego 39
– Sklep Groszek al. Zwycięstwa 1a
– Sklep Groszek ul. Krasickiego 37
– Nasz Sklep „u Ludki” ul. Kościuszki 2a

paczka wielkanocna

 

——————————————————————————————————–

studio helena reklama

13 KOMENTARZE

  • Do dzieła Internauto! Zorganizuj akcję i pomagaj :)
   Nikt Ci nie broni przecież. Natomiast nie baw się w jakiegoś szefa albo dowódce dla innych ludzi bo nie masz prawa wydawać dyrektyw i rozkazów co kto i dla kogo ma robić.
   Jeśli widzisz potrzebujących to pomagaj. Na co czekasz drogi internauto? :)

  • Pamiętajcie, ludzie… jakiej narodowości byli strażnicy chodźby w Sobiborze… pomagajcie dalej swoim najprawdziwszym z polaków.

 1. Problemy macie, że wysyłają pomoc za granicę, a nie zostawiają w ND. Przecież jest to akcja społeczna nie prowadzona przez żadną komórkę państwową. Ktoś ma chęci poświęcić swój czas niech to robi oby więcej takich ludzi. W Nowej Dębie pomaga MGOPS i Bank Żywności/Caritas, a tam o Polakach Rząd polski zapomniał bo woli wysyłać pomoc do batalionów z pod dziwnych gwiazd.

  • „no ale jak sobie Polacy wybrali tak mają.”
   Jaki realny wpływ masz na elyte wybrańców. Oddając głos niby na osobę, która Twoim zdaniem powinna być w sejmie, oddajesz głosy na gumisiów z list partyjnych.
   Taki system wyborczy jaki obowiązuje w wyborach do sejmu mógł tylko wymyślić Gandalf Szary podczas biby z Entami waląc sake.

  • Zgadzam się, że system wyborczy jest zły i o wiele lepsze byłyby JOW, ale nie powiesz mi, że PO ma taką popularność bo system jest wymyślony przez Gandalfa Szarego. Wiele ludzi oddając głos dobrze wie na kogo głosuje (nie tyle na osobę co na partię). Od razu ucinam polemikę nie namawiam tu na głosowanie na PiS;P

  • „Wiele ludzi oddając głos dobrze wie na kogo głosuje nie tyle na osobę co na partię”
   i tu się mylisz, ludzie myślą, że wiedzą na kogo głosują i właśnie o to im chodzi. Ciekawe, że od upadku komuny tyle czasu mineło a te same gęby oglądamy w sejmie.

   „ale nie powiesz mi, że PO ma taką popularność bo system jest wymyślony przez Gandalfa Szarego.”

   Nie powiem. Ludzie boją się PREZESA i jego zamachu na prezydenta i PO tylko na tym jedzie.

  • „i tu się mylisz, ludzie myślą, że wiedzą na kogo głosują i właśnie o to im chodzi”
   Szanuje Twoje zdanie, ale w tym temacie mam inne. Głosują na „słupy” nawet nie wiedząc kto to jest, ale partię wybierają świadomie. Jeżeli stawiają głos na listy KW nieumyślnie to trzeba Im zabrać prawo wyborcze bo widać, że głosowanie nie jest dla Nich:)
   „Ciekawe, że od upadku komuny tyle czasu mineło a te same gęby oglądamy w sejmie.”
   I to świadczy właśnie o wybierających/głosujących jeżeli dalej wybierają sitwę z Magdalenki to już nic im nie pozostaje jak narzekać.

   Kończąc wpisy w temacie FAJNA AKCJA, A JAK KTOŚ MA CHĘCI NIECH WESPRZE MGOPS I ZORGANIZUJE AKCJĘ POMOCY DLA BIEDNYCH Z TERENU NOWEJ DĘBY.

 2. Wszystkim przypominam że każdy może zbierać dary na kogo chce jeśli uzyska pozwolenie. Malkontenci mogą zorganizować zbiórkę darów dla potrzebujących mieszkańców Nowej Dęby. Tym tez chętnie dorzucę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here