PAWEŁ GRZĘDA: PANIE ŻOŁĄDŹ WPŁAĆMY PO 2 TYS. I KOŃCZMY !

60

Zamieszczony na stronie urzędu miasta artykuł Zygmunta Żołędzia pt „Oddalone powództwo, ale … dzieciaki i tak skorzystają” ze względu na charakterystyczną przewrotność i odwracanie kota ogonem wywołał wśród wielu czytelników wiele uśmiechu. Paweł Grzęda postanowił odpowiedzieć na apel Zygmunta Żołędzia i proponuje ostateczne zakończenie tej komedii.

O sprawie informowaliśmy w artykule: Zygmunt Żołądź przegrał w Sądzie z Pawłem Grzędą o naruszenie dóbr osobistych

Zygmunt Żołądź na stronie Urzędu Miasta w artykule pt: „Oddalone powództwo, ale… dzieciaki i tak skorzystają!” postanowił doradzić Pawłowi Grzędzie w jaki sposób ma on dysponować swoimi prywatnymi pieniędzmi i zaproponował, aby Paweł Grzęda wpłacił wygraną w procesie kwotę 2 tysięcy złotych na określony cel społeczny. – Dosyć zabawna jest sytuacja w której Zygmunt Żołądź stroi się w szaty wielkiego filantropa i dobroczyńcy. Szkoda, że w swoim artykule nie napisał, że podczas procesu proponowałem ugodę, która miała polegać na tym, że oprócz przeproszenia mojej osoby, pan Żołądź wpłaci 4 tysiące na chore dzieci. Zygmunt Żołądź był skłonny do przeprosin, ale nie chciał płacić. Śmiesznie więc brzmi jego wypowiedź w której wyraża radość, iż Sąd nakazał mu wpłatę 2 tysięcy na potrzebujących.

Paweł Grzęda chcąc zakończyć te farsę kieruje do Zygmunta Żołędzia następującą propozycję:

Panie Zygmuncie! Dzieciaki mogą skorzystać jeszcze bardziej! – mówi Paweł Grzęda. Jestem skłonny przystać na pańską propozycję i chętnie wpłacę 2 tysiące złotych pod warunkiem, że również i Pan z dobroci serca, a nie sądowego przymusu, wpłaci taką samą kwotę na cel społeczny. Jak sam pan napisał, od zawsze wspiera pan różne organizacje. Dlatego jestem przekonany, że zrobi to Pan również tym razem, bo przecież dla zastępcy burmistrza, który ma bardzo wysoką pensję i wysokie nagrody za wzorową pracę przyznawane przez szefa W. Ordona, nie powinno to stanowić żadnego problemu.

Paweł Grzęda proponuje aby panowie wpłacili po 2 tysiące złotych na Fundację Osób Niepełnosprawnych „SŁONECZKO” ze wskazaniem na osobę z Nowej Dęby, która bardzo potrzebuje wsparcia.

To co Panie Zygmuncie? Umowa stoi ? Czy ucieka pan do apelacji?

zygmuntdobreserce

Zygmunt Żołądź: Wiele osób zna mnie z działań prospołecznych i wie, że niejednokrotnie wspierałem i wspieram finansowo różnego rodzaju organizacje pozarządowe działające na rzecz dzieci niepełnosprawnych i nie tylko.

———————————————————————————————-

60 KOMENTARZE

 1. Zygmunt podbij stawkę do 3 tyśków. Stać cie przecież bo zarabiasz na burmistrzowskim stołku dobre pieniądze a pomagać lubisz. Co to dla Ciebie ;D

 2. Zygmunt nie pękaj płać! Ale kasy na dzieci będzie! Dawno tyle nie było w puli na pomoc dzieciom, może Wiesław Ordon się przyłączy. Będzie więcej kasy niż zysk z WOŚP w Nowej Dębie! Jeszcze Szurgociński niech rzuci…

  • Wy sie tak bardzo nie podniecajcie bo moze sie okazac ze Ostapko wasz GURU nie dlugo moze tez zaplacic

  • Ale na 100% nie będzie mówił wygranym stronom procesu co mają zrobić z wygranymi pieniędzmi. Przegrać to nic strasznego. Ale wygłupiać się po przegranej to już tragedia.

 3. Uważam że pan Grzęda dobrze odpowiedział burmistrzowi. Żołądź musi zapłacic bo zobligował go do tego sąd, a chce żeby pan Grzęda wpłacił pieniądze zasądzone, dla niego za ujawnienie jego danych przez burmistrza. I są to pieniądze od burmistrza, więc nie ubędzie mu te 2 tysiące. Ale czy burmistrz z własnej woli, bez przymuszania po przegranym procesie, wpłaci na rzecz potrzebujących. Szczerze w to wątpie.

 4. jedyn gupi i drugi tez gupi – jak ja. Ale kedy ten pan redaktor zarejestrowoł jak Paweł gadoł takie pierdoły? Jak jo i ten na Ło…, na Ło…, no ten Łosatpko cy jakoś tak byli my z Pawełą cały cas w jego gospodzie (pierogi z kaszanką sie zajadali i okowitke pili). Musi Paweła menago z izby naso gatke na te, no tasiemke na „Kasprzaku” nas nagrywoł, co my se psyniesli zeby nom cas umilała pzy wódecce. Ale muse sie pzyznoc ze i ja pare niegzecnych słówecek pogiedziołem. Na scenscie pon redaktor mnie nie zacytowoł bo by strasecna afera tasmowo, cy tasiemcowo wysła. A moze juz byłem tak naprany ze taśmy nie łodcytoł
  Paweła, ale ja ci godoł nachapałeś sie za tego, no, jak on sie nazywa, no ten co lata, aaaaa no Wróbel. No nachapałeś sie za Wróbla to stul tera gebe, nie pchoj sie niech ci ten na Ło.., no na Ło…., no Łostapko nie podpusca. Wy ino mnie słuchajta bo ja z was najpłupsy i ja powinienem startowac na tego, no, brukmistrza cy jakos tam. A ty głupi mnie nie posłuchałes. noi tera mas znowu afere. Ale nic, nastepnym razem ja stawiam cyli JAN GŁUPI.

 5. Myslę że obaj Panowie wpłacą te pieniądze bo cel jest bardzo szczytny domyślam się o kogo chodzi z naszego miasta. Żeby pan Zygmunt się nie rozmyslił. Bo pan Paweł jak powiedział to raczej wpłaci.

 6. I co Zygmunt? Znowu chciałeś upokorzyć swoich przeciwników ale w życiu jest tak że czasami kosa trafia na kamień. Wpłacić dodatkowe 2 tysiące? Paweł pokazał klasę. A Ty co pokażesz?

 7. Dopiekło Grzędzie i próbuje się odgryźć, ale to powielenie numeru przeciwnika, czyli w ostatecznym rozrachunku dalej porażka. Dajcie sobie juz spokój. Po co pozywać się o takie głupoty?

  • dzieci będą miały 6 tyś! ponieważ Zygmunt Ż. ma wpłacić zasądzone 2 tyś i każe wpłacić Pawłowi G. prywatne 2 tyś. a ten z kolei mówi że wpłaci jeżeli Zygmunt Ż. wpłaci też 2 tyś ale nie te zasądzone tylko prywatne.

 8. Ech,ludzie małej wiary..
  Pan Ż. przebije wasze mizerne propozycje,aż oczy wam bielmem zajdą -całkiem!
  Ma prestiż,stanowisko,dochód stały(+premie) i gest – JAK NIE ROZPORZĄDZA WŁASNYMI ŚRODKAMI.
  Ba! dysponuje własnymi ale już nie jego i udziela rad jak je rozdysponować.
  Ma tupet łobuz..
  ps. A w skrytości ducha pewno „na trzeźwo” myśli – alem głupi,alem głupi.. miast zapłacić te cholerne dwa koła aby resztki honoru ocalić – trzeba kolejne dwa wybulić a i to będzie niewiele.. Alem głupi…Ech!

 9. Czy ten pan Żołądź nie przekombinowal, bo jak się czyta co napisał to chce pokazać że wygrał chociaż przegrał i chce od pana Grzędy pieniądze które panu Grzędzie przyznał sąd jako nawiązkę od pana Żołędzia za naruszenie dóbr osobistych. Czyli chce odebrać panu Grzędzie jego pieniądze. Proszę mnie poprawić jeśli się mylę. No ale chyba dobrze rozumiem problem.

 10. Chyba Zyga musisz zapłacić bo sie wpakowales po uszy lepiej było cicho siedzieć jak juz przewaliles w sadzie. Ale kasy ci chyba nie brakuje . To płać i nie rób wokół siebie szumu bo i tak jesteś spalony tyle spieprzyles na mieście roboty.

 11. Zygmunt masz niepowtarzalną okazję kogoś potrzebującego wesprzeć finansowo ( z własnej kieszeni). Dobrych uczynków nigdy nie jest za dużo. Ja to czynię od wielu lat chociaż moje dochody w stosunku do twoich są dużo niższe.
  Pozdrawiam.

 12. Przegrać spór w sądzie cywilnym to nic strasznego. Żołądz by przeprosił i zapłacił zasądzone kwoty i było by po sprawie. Ale nie! Postanowił mówić Pawłowi Grzędzie na co ma wydawać swoje prywatne pieniądze i zakpić sobie z niego. Paweł Grzęda nie pozostał jednak dłużny. Teraz całe miasto może się przekonać czy Żołądz postąpi honorowo czy nie.

  P.S. Ordon chyba musi wypłacić teraz Żołędziowi nagrode żeby było za co bulić :)

 13. Czyli burmistrz przegrał i teraz mówi co strona wygrana ma zrobić z nawiązką hahahaa!! Tego nie miałem na studiach ani nie czytałem nigdzie dotąd, puknij się w łeb i płać teraz na dzieci tak jak Grzeda proponuje bo dobrze mówi.

 14. Jest już położony plazadur,zainteresowani niech czekają na deszcz,
  będą mogli po opadach zamieścić zdjęcia z komentarzem.

 15. Jestem zaskoczona postępowaniem wice burmistrza, po pierwsze:
  umieścił dane osobowe p. Grzędy, po drugie składa marionetkową propozycję zadysponowania prywatnymi pieniędzmi p. Grzędy, po trzecie ,że podejmuje dyskusję gdy w grę wchodzą pieniądze podatników, pokory potrzeba władzy i szacunku dla nas podatników.

  • czyli już wyroki zapadły mimo, że nie bylo rozprawy gratuluję … to jest władza wlasnie rodem z PRL-u…..jak już ktoś mówi inaczej to trza go sądami zgnoić …. nie będzie „reakcja pluła nam w twarz” :D…. my to „władza” a łone ??

  • Tiaaaa. I jednocześnie klasa i wzorowa postawa Żołędzia. Weź się nie ośmieszaj. Całe miasto zieje z filantropa Żołędzia. Każdy wie jaki z niego filantrop hłe hłe. Niech wykłada kasę jak taki mądry.

  • @ural,halloooo,weż się nie ośmieszaj,zieję z Ciebie.Obydwaj panowie mają w tym interes aby podsycać nastroje.Jeden już spija śmietankę,drugi chce mu wyrwać filiżankę w obawie że nic mu nie pozostanie do „łyknięcia”Wy,ja również żremy się nawzajem a ONI z nas …….zieją.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here